Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz, ha egy 17...

Szerintetek gáz, ha egy 17 éves fiúnak még soha nem volt barátnője és még nem csókolózott?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, én is ugyan ez vagyok.:D
2015. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem dehogyis. Nem kell 14 évesen már meg...ni az egész várost. :)
2015. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nem gondolnám, hogy ez gáz 😃 bár a mai világban az a menő, ha már 13 évesen nem vagy szűz, de ha igényes vagy, jó kapcsolatot akarsz, akkor ilyen miatt ne aggódj, amúgy ismerkedj és majd jön az magától nem kell sürgetni! 17/l
2015. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én 20/F vagyok és ugyanez a helyzet áll fenn nálam, pedig nem vagyok csúnya és kövér sem :DD valamint nagyon aranyosnak tartanak, dehát ez van, egyelőre az egyetem a fontosabb :)
2015. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

+1 :(

18f

2015. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? De azért csipkedd magad, mert öreg korodban bánni fogod :D Minden egyes perc, amit nem dugással töltesz, visszavonhatatlanul elmúlik, és a fiatalság nem tart örökké, ezt tartsd észben!


De ettől függetlenül senkinek nincs joga megítélni, a te dolgod, hogy mit csinálsz. Esetleg a gimiben gáz csak az ilyesmi, de ott még éretlenek a gyerekek... A fentebbi tanácsot sem azért írtam (hogy csipkedd magad), mert gáznak tartanám, hanem azért, mert jó tanácsot akarok adni neked.

2015. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekemis 17 évesen volt először :)
2015. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ilyeneken töröd a fejed. Miért akarsz mindig úgy élni, meg úgy cselekedni, hogy az a legfontosabb, hogy ne nézzenek ki? Mert most ilyen apróságban, hát komolyan, aki lenéz miatta, mert még nem jártál senkivel, hát az olyan is, hogy annak nem érdemes adni a véleményére, meg különben is mi köze hozzá? Ha valaki megszól érte, nem kell törődni vele, törődjön ő is a saját életével, ozt cső!
2015. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!