Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha raszistak vagytok/lenetek...

Ha raszistak vagytok/lenetek oszejoneteke?

Figyelt kérdés
Ismerek egy felig cigany lanyt es az uncsijaval oszejonek aki nem az. Ti össze jönetek vele, ha raszistak lenetek/vagytok???
2015. júl. 26. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Mivan?????? Tanuljatok már meg helyesen írni az isten áldjon meg!!

Mi az, hogy "raszistak", "lenetek", "oszejoneteke", "oszejonek", "jönetek"?

2015. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok rasszista, én normális ember vagyok, aki pár felszínes külsőség alapján nem von le messzemenő következtetést.

Feltételes módban sem lehetne beszélni arról, hogy mit tennék, ha rasszista lennék, mert nem lennék az. Mióta az eszemet tudom, aszerint vélekedek az emberekről, hogy ők maguk milyenek, és nem az alapján, hogy mennyi pigment van a felső hámrétegükben.

2015. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Íme, egy újabb buta rasszista, aki annyira mélyen magyar, hogy még saját anyanyelvét sem tudja rendesen használni.

Javaslom, hogy tiszteld a cigányokat, mert 90%-uk jóval több, mint te. Mind emberileg, mind tudásilag. Szegény lányt meg hagyd meg valaki normális fiúnak.

2015. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
#3 szerinted a kérdező miért ír így? Egyértelmű, hogy ő is cigány. Azok írnak így.
2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dr. Kangörcs válasza:
84%

Ha valaki rasszista, akkor nem jönne össze más rasszba tartozó emberrel. Nem is lenne valami jó kapcsolat, hiszen eleve lenézné őt a származása miatt. Egy kapcsolat pedig a kölcsönös tisztelet nélkül halott.

A kérdés viszont nem világos. Ha ő nem cigány, akkor mi köze ennek a rasszizmus kérdésköréhez?

2015. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

#4: hogy miért ír így? Azért, mert alacsony szinten van nyelvtani és kommunikációs műveltsége. Nem, nem a feltételezett bőrszíne miatt.


"Egyértelmű, hogy ő is cigány. Azok írnak így."

*Ők. Személyekre személyes névmást használunk a magyar nyelvben, nem pedig mutató névmást.

De hogy is írnak a cigányok? Van, aki helyesen. Van, aki kitűnően. Van, aki rosszul. Ugyanúgy, mint a magyarok. Köztük is vannak remek helyesírók, vannak, akik elfogadható szinten vannak, és vannak, akiknek hatszor kell elolvasnom az írásukat, hogy megértsem, mit is akarnak mondani. Elég itt végignézni a gyakorikerdesek.hu-n. Sokszor fáj olvasni egy-egy kérdést, annyi hiba van benne. Mégsem hiszem, hogy a regisztrált tagok 60%-a cigány lenne.

2015. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ismerek rasszistát, összejött egy c.lánnyal...



ők AZOK, akik mindenkivel szóba állnak

2015. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eloszoris nagyon nem vok cigany, csak felig angol vok azert irok heljtelenul es ha jol tudnekis akorse tudnek mert angol bilenyuzetem van, es koszonom nem kerek ijen megljedzeseket hanem valaszt ezentul Ok???
2015. júl. 27. 09:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Es amugy erted a magyar nyelvet?

Mert ha leirni is gond, dondolom olvasni is nehezebb...

But, to answer your question. If I were racist (which I am not aparently), anybody who had any relation to other races would be totally out of question. I think it's obvious.

2015. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertek magyarul de igen kicsit nehez irni olvasni es meg az is ra tesz egy lapatal hogy angol bilentyuzetem van.Es azert irok magyarul mert ez egy magyar oldal es aki nem tud angolul azis ercse.
2015. júl. 28. 09:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!