Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a gond velem? (apróság)

Zanafar4b kérdése:

Mi a gond velem? (apróság)

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: soha senki nem akar mellém ülni buszon :D


-kinézet: Átlag,19 éves fiú vagyok,

semmi gondom nincs,nem vagyok csúnya,sőt,mondhatni lányok köreiben elég kelendő is.


-szag:Első amit viccből meg jegyeznénk,mert jó büdös vagy.. de ez a tény nem áll fenn,többszörösen bizonyítva sőt-sőt-sőt..


Az lehet még,hogy általában hátra ülök le.. de ha nem,még akkor is csak az utolsó ember fog mellém ülni.. vagy inkább áll majd

Ha dönthetnek a mellettem lévő ülőhely és egy ajtó melletti állóhely között,akkor inkáb állnak

De újra mondom,sem kinézet sem szag,semmi ilyen probléma nincs!!! egyáltalán nem értem a dolgot,nagy helyet sem foglalok,bár az átlagosnál izmosabb illetve szélesebb is vagyok,de ez nem jelentős azt hiszem.


Nem tudtam kihez fordulni ezügyben,mert nagyon nonszensz :D



2015. aug. 1. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül veled van a gond. Vannak akik nem szeretnek leülni, vagy csak pár megállót mennek, annyinak meg minek üljenek le... Vagy a másik lehetőség, hogy távolságtartó típusok és nem akarnak mások mellé ülni, vagy úgy érzik, te "túl jó vagy" hozzájuk képest, és kellemetlenül éreznék magukat, ha melléd ülnének. Vagy pedig pont fordítva, ha mondjuk te szeretsz menőn, divatosan kinézni, ők meg nem kedvelik az ilyesmit, az is egy ok lehet. Vagy ha túl helyes vagy, akkor melletted csúnyábbnak érezhetik magukat és azért nem.

MEGOLDÁS: Ajánld fel nekik hogy nyugodtan leülhetnek melléd, így nem éreznék olyan feszülten magukat, és mosolyogva megköszönnék a helyet.

2015. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, neki, én utálom, amikor leülnek mellém.. olyan kellemetlen, amikor valaki leül és elterpeszkedik, én meg húzzam össze magam, ha nem akarom, hogy hozzám érjen, vagy amikor olvasok, vagy rejtvényt fejtek és az emberke elkezdi bámulni. Az sem kellemes, amikor én előbb szállnék le, mint a mellettem ülő és amikor felállnék, ő nem húzza be a lábát, de ha véletlenül hozzáérek, akkor csúnyán néz rám. Ha tényleg így van, ahogy leírod, akkor szerencsés vagy. :D
2015. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint veled nincs gond..lehet, hogy csak nem szeretnek ismeretlenek mellé ülni vagy egész nap ülnek s jól esik nekik az állás (bár ebben nem vagyok olyan biztos) esetleg nem szeretnek fiatalok mellé ülni (általában mellém se ül senki a buszon :D) szerintem nyugodj meg veled nem lehet gond csak másokkal :)


(Egyépként ha problémád van nyugodtan írhatsz nekem is privibe :D szeretek másoknak segíteni. :) )

2015. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppen ez a korosztály és ez a nem, amit kerülnek, ha le kell ülni. A pontos okát nem tudom, de annak idején nekem is feltűnt, mennyire nem ülnek le mellém. Szóval szerintem sokkal inkább az életkorodnak és a nemednek tudható ez be, mint a személyednek.
2015. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valakik menőbbnek érzik magukat ha állnak :)
2015. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!