Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az osztályom "elkönyvelt"...

Ha az osztályom "elkönyvelt" csendes, félénk, visszahúzódónak, akkor már nem tudok megváltozni a szemükben?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, bár én meglátásom szerint ez a kortól is függ de mindenképpen lehetséges. Saját tapasztalatból mondom, egyszerűen vannak olyan emberek akiknek több idő kell, hogy megnyíljanak, ezt szerintem az osztálytársaid is megértik ha elég érettek.
2015. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De,megtudsz változni a szemükben,de ehhez sztem látványos,nagy átalakulás kell,nem feltétlenül külsőre értem,de ott van pl.: miley cyrus... és a környezetemben is vannak ilyen emberek, meg tudsz változni a szemükben,ha teszel érte.
2015. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként 16/L vagyok. És pl. mit lehetne csinálni hogy ne ezt lássák, mert megakarok változni?
2015. aug. 6. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen vagy, akkor ne remélj nagy átalakulást.


Nekem némi javulás is évekbe telt, amiről a gimis osztálytársaim nem is tudnak. Csak én tudom mennyit változtam. Az új ismerőseim nyilván más emberként ismernek, mint a gimis osztálytársak.

2015. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eznemlényeges ***** válasza:
Próbálj egy csendesebb fiút találni, és próbálj beszélgetni vele(szonte 100% hogy beszélgetni fog veled). És minden nap próbálj egyre többet beszélni vele, barátkozni. Aztán az osztályod/ barátnőid is látni fogják, hogy beszélgetsz valakivel, felszabadultan, és már meg is változott a véleményük.És azért felszabadultan, mert mi csendesebb emberek megértjük egymást a legtöbb esetben, hiszen szinte mindenkit csúfoltak e tulajdonsága miatt.(15/f)
2015. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!