Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ha felkérnek titeket...

Lányok ha felkérnek titeket buliba táncolni a srácok miért mondtok nemet?

Figyelt kérdés

Trollok off pls.

ÉS esetleg tippeket h mit érdemes csinálni ilyenkor.


2015. aug. 6. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem akarok táncolni vele.

Tipp: Ha elküldtelek, hagyj békén!

2015. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%
Talán mert nem jön be a pasi, vagy nem szinpatikus, de több oka lehet ennek. Mindenki maga dönti el ezt,hogy táncol vele vagy sem!
2015. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Fiúk, ha azt mondom, hogy nem akarok táncolni akkor miért nem húztok el?
2015. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Több ok lehet. A legkézenfekvőbb h nem jön be a srác. De én pl. nem is igazán szeretek lassúzni; béna vagyok, utálom a tánc közbeni kínos csöndet, és egy csomó fiúnak izzad a tenyere. Ezeket így egyben utálom.

Ha felkersz egy lányt és nem megy el veled táncolni, kérdezd meg hogy akkor meghivhatod-e vmire. Ha erre is nem a válasz, akkor szinte biztos, h nem jössz be neki.

2015. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
82%

1. Részeg.

2. Nem fog meg a külseje.

3. Nagyon nyomul.

Hívd el sétálni, vagy egy koktélra, ha nemet mond akkor keress mast.

2015. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

föbb okok.: - nem szimpi

-nem akarok táncolni

-részeg,nyomul

-ha valaki szórakozó helyen leszólít egy lányt táncolni az nem tánc hanem 98% taperolás 2% ütemre fej mozgás

-baráttal, barátnökkel vagyok és nem érdekel senki..


tipp: ne totál ittasan állíts oda,ne alkalmazz oltári béna csajozós szöveget,ne nyomulj, kezdeményezz normális beszélgetést ami nem abból áll "szia mizu milyen szinü a bugyid? " ,ha táncolni nem szeretne hivd meg egy italra ha nemet mond tipli nem eröltetni a dolgot

2015. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

A zene miatt a "nem értelek" helyett "nem táncolok"-ot értenek.:D

Megtörtént esemény alapján.

2015. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem akarok táncolni. Ilyenkor nem erősködni kell,hanem el kell húzni onnan és keresni mást.
2015. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

- nem jön be (de ehhez elég rondának kell lenni)

- csontbeteg vagyok, és nem látszik

- nem vagyok jó táncos, ráadásul folyton vezetni kezdek, és félek, hogy ez zavarná

- részeg

- 60 évvel öregebb nálam (megtörtént, és mikor mondtam, hogy nem, elkezdte csókolgatni az ujjaimat --> ilyenkor már csak azért sem, hagyjon már békén, ki engedte meg, hogy összenyalhat? pedig világosan mondtam neki, hogy fáj a lábam. koncerten volt, nem táncos helyen.)

- lekezelő, ostoba csajozós szöveggel jön oda, amiből csak az jön le, hogy ennyire tartja az iq-mat, pl.: ott voltam, amikor leestél az égből, te kis angyalka. vagy te kis cicus stb. ennél szerintem sokkal jobb a "szia, van kedved táncolni velem?". ezerszer eredetibb.

2015. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Ha felkersz egy lányt és nem megy el veled táncolni, kérdezd meg hogy akkor meghivhatod-e vmire. Ha erre is nem a válasz, akkor szinte biztos, h nem jössz be neki."


Ezt én is nagyon jó tippnek tartom: tudd meg, hogy csak a táncot nem akarja-e, vagy mást se. Ha nincs pénzed, hívd ki sétálni vagy bármi.

2015. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!