Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon csúnya vagyok és mégis...

Nagyon csúnya vagyok és mégis magabiztos, ez visszataszító?

Figyelt kérdés

Már felemelt fejjel járkálok az utcán mert már egyszerűen belefáradtam abba, hogy csúnya vagyok és már nem érzem úgy, hogy ez befolyásolna abban, hogy milyen életem legyen... Végtelenül ronda az arcom és ha ez nem lenne elég nagyon nagyon pattanásos a bőröm (amit elfedek minden nap alapozóval több kevesebb sikerrel, hogy legalább embernek nézzek ki). Iskolában mindig csúfoltak természetesen, de amióta más közösségbe járok (felnőttekkel járok tanfolyamra) azóta nem kapom a megjegyzéseket (bár tudom, hogy megrémülnek ha rám néznek) és ettől valami megmagyarázhatatlan érzést (magabiztosságot)kaptam.. aztán kimegyek a mosdóba..látom magam a tükörben és látom, hogy mennyire csúnya vagyok és elszomorít, de nem befolyásolja annyira a hangulatomat miután leveszem a szemem a tükörről.


Régen mindig lehajtottam a fejem amikor mentem az utcán mert féltem, hogy megijesztem az emberek, főleg gyerekeket de már nem..és attól félek, hogy meglátszik rajtam ez a magabiztosság és visszataszítónak tartja valaki aki meglát mert valami olyan kép tárul elé, hogy csúnya vagyok és még beképzelt is.



(egyébként MINDENT megteszek azért, hogy ne legyek pattanásos de az úgylátszik kevés mert már 5 éve nagyon durva ahogy kinézek. Szóval nem vagyok koszos vagy ilyesmi csak nagyon csúnya)


2015. aug. 7. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, lehet, hogy a bőrproblémádon is tud segíteni.
2015. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A külső gyorsabban kopik, mint ahogy a belső alakul.
2015. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Orvoshoz menj a pattanásaiddal. A napi alapozós klenegetés csak ront a helyzeten. Amúgy jól teszed, hogy nem szégyenkezel. Nincs miért. Aki egyszer megszeret, annak nem leszel csúnya.
2015. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fordulj a pattanásokkal szemben bőrgyógyászhoz! Ha más nem,Ő biztosan orvosolni tudja a problémád!


Nem vagy visszataszító! Hagyd,ezeket a balgaságokat!

Nem tehetsz arról,hogy az arcod nem megfelelő. És amiről nem tehetsz,azt nem kell szégyellned.

Biztos vagyok benne,hogy egy csodálatos ember vagy. Másrészt tudd,hogy nem a külsőd,hanem a belsőd tesz azzá,aki vagy!

Légy önmagad! <3

2015. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az igazi magabiztosság az lenne, ha nem akarnál pózolni, hanem csak szimplán természetesen viselkednél, köznapibb eseményekre nem sminkelnéd agyon magadat, hogy bőröd esélyt kapjon a regenerálódásra.
2015. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1. Megkaptam már ilyesmit többször.. nem érzem úgy, hogy hatásos lenne egy pszihológus, de köszönöm.

#3-4. Először is köszönöm a kedves szavakat arról, hogy a belső számít. .. Kipróbáltam már mindent és voltam már minden orvosnál (oké idézőjelben a "minden" szó..) mondták már többször, hogy az segít majd ha kinövöm (18 vagyok)

#2,5. Nagyon igaz

Ja amúgy #5 többször is esélyt kapott a bőröm a regenerálódásra és sosem élt vele, ezért döntöttem úgy, hogy feladom és inkább pattanással együtt élek, festékkel.

2015. aug. 7. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kizárod, mint lehetőséget, akkor még nem akarod eléggé a változást. #1 (Csupa nagy betűvel írtad a minden-t.)
2015. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na jó, ez igaz. Többször gondoltam rá, hogy jó lenne beszélgetni egy nálam okosabbb emberrel aki ért a mentális bajokhoz (azaz pszihológus) azért, hogy túltegyem magam azon amiket az iskolában mondtak rám és tényleg boldogan éljek csúnyán. De úgy vagyok vele, hogy még pszihológust sem szeretnék fárasztani a hülyeségemmel ;D

Egyébként értékelem a tanácsokat remélem nem az jött le, hogy nem értékelem :O

Oké.. nem zárom ki mint lehetőséget, tényleg jó ötlet.

2015. aug. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!