Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ebben a jó a huszonéves...

Mi ebben a jó a huszonéves nőknek is (tizenévesek éretlenek, ott trendi ez a dolog), hogy magukról posztolnak ki állandóan több tucat képeket és fura pofákat vágnak hozzá?

Figyelt kérdés
Igen, nem csak a tizenévesek, hanem 100 meg 100 huszonéves egyetemista nőt is látok képeket posztolni. Némelyiknek 200 képe is van. Azt hittem a többség értelmesebb. Mert ha arról raknának ki képeket, hogy teszem fel, ezen meg azon a versenyen értek el jó helyezést, vagy könyvet írtak, verseket kreáltak, fúrtak, faragtak, sütit készítettek vagy bármi, amihez kell egy kis ész v. tehetség, akkor egy szavam sem lenne. De kérem, a külsőjükért a legtöbb nem dolgozott meg, mégis szinte kirakják a facebook ,,piacára".
2015. aug. 15. 09:13
 1/4 anonim válasza:
Mert az a fajta szociális élet amit ők élnek egymás hypolásáról szól, jó érzéssel tölti el őket, hogy ennyien figyelnek a dolgaikra, itt egy like ott egy hozzászólás, és meg van a napi fontos vagyok adag.
2015. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mi a túró köze van ennek a szexualitás témakörhöz?
2015. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyértelmű, és annyiszor kilett már posztolva, hogy eluntam az életem is sajnálom.
2015. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az engem nem érdekel, hogy nekik ebben mi a jó, de azt tudom, hogy nekem mi: az ilyen pózer huszonéves csajoknak elég ránézni a facebook profiljukra, és már előre tudom, hogy felesleges udvarolni nekik, így nem a randin derül ki, hogy milyen sötétek, és nem pazarolom el az időmet/pénzemet rájuk.

Akiknek meg csak egy menetre kellenek, vagy dísznek maguk mellé, azok pont ilyen lányokra vadásznak.

2015. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!