Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bandázik valaki olyan...

Miért bandázik valaki olyan emberrel, akit titokban utál, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Volt egy "haverom". Én nem tudtam sokáig, hogy ő engem utál... mindig hívott a közös baráti körébe is lógni, inni stb. de külön kettesben is. Évekig lógtunk így, ő fiú én lány. Aztán egyszer visszahallottam valahonnan, hogy minden k-nak elmondott, meg hogy egy nyomi lúzer vagyok. Egyetlen pasim volt fél évig és nem voltam senki mással, meg nem is bolondítottam senkit, szóval nem értettem, mire fel voltak ezek a rágalmak.

Igazából nagyon meg voltam döbbenve amikor az a másik ismerősöm megmutatta a beszélgetést. Gondoltam arra is, hogy talán bejöttem volna neki (vagy szexre, vagy komolyabbra) csak én nem vettem a lapot, de ilyenre sem emlékszem, hogy bármi célzást tett volna. Mi járhatott a fejében, vagy egyáltalán miért lógott akkor velem? Haszna semmi nem volt a dologból az tuti, mert akkoriban iszonyú csóró voltam, de érdekelne a dolog pszichológiája. Főleg, hogy ez a történet 20 éven felül volt, tehát - elvileg - felnőtt emberről van szó.


2015. aug. 15. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán pont az lehet,hogy bejöttél neki,csak valami aggasztotta,vagy ki tudja.Tartjàtok még a kapcsolatot?
2015. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ezek után csalódtam benne és megszakítottam minden kapcsolatot.
2015. aug. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!