Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van 1 lány aki meg probált...

Wizner koppány kérdése:

Van 1 lány aki meg probált meg csókolni de van barátja. Aztán meg kérdezte hogy szeretem e? igennel válaszoltam.2 órával késóbb meg kérdeztem komolyan gondolta ezt erre csak annyit hogy hiba volt és felejtsük el.

Figyelt kérdés
Mi lett volna a jobb? meg engedem hogy meg csókoljon.
2015. aug. 17. 19:04
 1/2 anonim válasza:
Erkölcsi/elvi szempontból helytelen lett volna engedni, hogy megcsókoljon. Ha komolyan gondolta volna vagy esetleg érez irántad valamit, akkor a barátjával szakítania kellett volna/kellene. Szerintem megéri erről beszélgetnetek, hogy mit érez irántad és te mit érzel iránta és az alapján rendezitek a kapcsolataitokat.
2015. aug. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Máma meg mondta mennyek el hozza beszelgetni ott volt a barátja és a lány azt mondta a barátjának hogy én akartam meg csokolni és a fiu elö vette a viperájat ès elkezdett fenyegetözni utána meg elküldtem a lànyt
2015. aug. 19. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!