Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vakrandi? Mit tegyek?

Vakrandi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A neten megismerkedtem egy velem egykorú sráccal,a kinézetünk csak leírás terén került szóba,képcsere szándékosan nem volt.

Minden témáról hosszan levelezgettünk.Mára adódott egy olyan lehetőség hogy találkozhatok vele,az én kihalt kisvárosomba.

Kicsit izgulok,hogy ugyanolyan felszabadultan tudunk-e kommunikálni mint a virtuális világban,másrészt meg mivel nem beszéltük meg a programot és ő aligha járt errefelé nem tudom mi legyen.Esős az idő,de szerintem egy séta belefér aztán invitáljam egy cukrászdába? Az az igazság hogy nem túl sok "randihelyet" ismerek errefelé.


Tippek?Mit hogyan csináljak?Hogyan lazuljak el?


Megjegyzem ha eddig nem lett volna egyértelmű,lány vagyok.



2015. aug. 18. 07:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Fènykèp nèlkül garantàlt a csalodas el se menj
2015. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fogtok tudni olyan felszabadultan kommunikálni a tali elején, de a kialakult beszélgetések által, gyorsan átlehet hidalni a dolgot. Egy idő után biztos ellazulsz, és valószínűleg ő is izgulni fog, úgyhogy ne parázz rá. Lehetőleg valami forgalmas helyen találkozzatok, semmi esetre ne sétálgass kihalt helyen. Inkább üljetek be valahova. Szerintem ne hívd meg semmire az a fiú dolga lenne. Max. felesben álljátok.
2015. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mivel nem a szerelmeskedés a cél így nem számít a külső,nem ringatom magam hamis ábrándokban sem.Meg sem próbáltam elképzelni,így nem lesz csalódás..inkább olyan mintha akkor futottunk volna össze először.


Nem arra gondoltam hogy meghívom valamire és az ilyen felezés dolog sem az én területem..tehát mindenki fizeti a magáét,én ehhez ragaszkodom.Csak beugrott hogy mi lenne ha megemlíteném neki hogy ismerek egy jó helyet...stb.


Olyan magabiztosnak tűnik ő,persze ő is izgulni fog de remélem azért nem túlságosan mert akkor én sem tudok majd felszabadulni.

2015. aug. 18. 08:23
 4/22 anonim ***** válasza:

Dejó ,egy aranyos lány :) Belemész vakrandiba,szóval nem külső a lényeg , érdekel hová vigyed a srácot...Nincs valami klónod? :)


Izgulás az természetes,legyél vidám kedves akkor nagy baj nem lesz. Cukrászda jó,valami parkban ücsörgés,hamburgeres, közeli vízpart ha van, de lehet a srácnak is lesz ötlete.

2015. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Menj el mindenképp! És utána számolj be nekünk is a dologról :)
2015. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igazából saját magam alakítottam így a dolgot,ez az első randim emiatt duplán izgulok.A srác megkérdezte hogy tali előtt legyen-e képcsere vagy sem,de az izgalmasabb mellett döntöttem.


Köszönöm az ötleteket bár a gond az hogy parkot a közelben nem igazán ismerek,a gyorskajákat nem szeretem és az eső miatt a víz közeli hely is adott lesz.:D


De mindenképp elfogok menni és aztán kaptok egy beszámolót! :)

2015. aug. 18. 08:45
 7/22 anonim ***** válasza:
úú váárom:D
2015. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs park, akkor jó egy tér is. Az sem baj, ha forgalmas. Estefelé nagyon szépek tudnak lenni a fények, ha a közvilágítás tervezői elég kreatívak voltak. (persze csak akkor, ha este találkoztok)

Egy fagyizó, egy kávézó (ahol lehet kapni mást is) vagy bármilyen kis színvonalasabb dolog, ahol tudtok magatoknak venni valamit. Aztán elmehettek sétálni, esetleg megmutatod neki a legszebb épületeket, nevezetességeket. Aztán ha elfogytak, vagy nem szeretnél kifáradni a sok sétában, leültök és zárjátok a dolgot. Sok sikert! :)

2015. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm,ez hasznos volt! :)

Délután 4-kor találkozunk az még nem olyan estébe nyúló időpont meg hát jó pár km-rel arrébb lakik így a találkozó nem lesz egy nagyon hosszú dolog,hisz haza is kell érnie.:D

2015. aug. 18. 09:28
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, akkor a fényeket leszámítva mehetne a többi dolog. Persze ne siessetek, hogy végigérjetek, majd legközelebb sikerül, ha lesz olyan. :) (#8 voltam)
2015. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!