Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor egy fiú meghívja egy...

Amikor egy fiú meghívja egy lányt egy italra, akkor mire gondol?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor valamilyen alkoholos italra gondol, tehát bárba mennek, vagy egy üdítőre? És mit illik ilyenkor kérni? Gondolom nem a legdrágább italt.

2015. aug. 18. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ez kortól függ, de 18 felett én már nem hívtam üdítőzni lányt. Max valami kávé vagy ilyesmi, de ez lánytól, sráctól, helyzettől, kortól függ.
2015. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Amikor egy fiú meghív egy italra arra gondol, hogy fog megfarkalni.

Meg úgy egyébként is arra gondol, mármint ha normális férfi.

- Kisasszony, édesapja kergette az asztal körül, ha nem a legdrágább italt rendelte?

- Nem, de mi konzervatív csalgyunk, így apám nem is szokott engem megb..szni.

Ha utána lefekszel vele, azt kérsz, amit akarsz. Ha nem, illik nem kifosztani szegény lúzert.

2015. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan! Arra gondol h jól megpatkolna téged. Te kapsz ingyen piát, ezért neki is járna valami. A srác annál jobban fog örülni minél töményebbet kérsz.
2015. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na húzzatok a francba! Lehetséges hogy magatokról beszéltek. Én nem állítom, hogy a dugás nem fordul meg a fejükbe, de tegyük fel, egy olyan fiú hívja el a lányt, aki komoly és hosszú kapcsolatot akar, és azért hívja el, mert ez is egy randi keret, hogy megismerje a lányt. és az a kérdés hogy ilyenkor milyen jellegű italra gondolnak.
2015. aug. 18. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Ő milyen italra gondol, ha komolyan akar ismerkedni akkor nem bárba fog vinni és nem próbál meg leitatni sem. Ha olyan mint a 2. 3. Válaszoló akkor nyugodtan kérd a legdrágább italokat és ints pát :-P
2015. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez sráctól függ, hogy milyen helyekre jár, milyen italokat iszik. Én kávézóra, pub-ra gondolnék esetleg étteremre.

Arra gondol, hogy megakar ismerni és össze akar jönni veled ha úgy alakul.

2015. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pl mozi után felveti az ötlete, hogy üljön be valahová, meginni valamit. én erre gondoltam. Nagyon sokan csinálják ezt, és rendes fiúk.
2015. aug. 18. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Még beszélgetni, ismerkedni akar. Én üdítőre gondolnék nem alkoholra.
2015. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mozi után szerintem valami kávézó vagy ilyesmi helyre akar inkább beülni vagy kulturáltabb kocsmába ahol akár forró csoki meg ilyesmi is van amit te ihatsz ő meg sört :D Én legalábbis így csinálnom, mert nem fogyasztok cukrot vagy kávét, de a csajt se akarom korlátozni. De ez miért fontos amúgy? Ha meghív valahova és normális a hely ülj be és azt kérj amit szeretnél egy piába nem fog belehalni még akkor se ha abszintot vagy nem tudom 18 éves Johnnie-t akarsz inni.
2015. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na végre! Lehet normálisan is válaszolni! Köszönöm nektek, utcsó kettő! Puszi
2015. aug. 18. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!