Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most megyek 9. -be és kolis...

Most megyek 9. -be és kolis leszek, mit vigyek magammal? Lány vagyok, és tánc iskolába jogok járni

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Alapból azt írtam volna, hogy sok óvszert, de aztán leesett, hogy táncsuli kollégiumában ha van is fiú, az mind..:)
2015. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért lenne egy fiú... csak mert táncol??
2015. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

lesznek fiú .. ők az alsó szinten , mi pedig a felsőn ..

szóval mit vigyek magammal ?

2015. aug. 24. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ruhákat amiket felveszel nap mint nap, tesi cuccot (melegítőt, amiben könnyű mozogni, tornaruha, harisnya - a mi táncosaink ezekben rohangáltak), táskát, cipőt, balerina cipőt, fehérneműt, esetleg minden alkalommal amikor haza mész vihetsz házi kosztot, hamar meg fogod unni a menzát, pénzt, tisztálkodó eszközöket, esetleg laptopot, töltőket (telefonhoz, stb), plüss mackót, könyveket ha szeretsz olvasni, stb.
2015. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még az iskola táskán gondolkodtam hogy vegyek hátitáskát .. vagy sima egyszerű kézi táskát .. 3 percre leszek gyalog a sulitól .. szóval nem kell sokat cipelni
2015. aug. 24. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég sok könyvet adnak, ami lehet, hogy a kistáskába nem fér el. Vegyél egy nagyobb válltáskát, vagy egy hátizsákot, legyen kényelmes, mert azért azoknak a cuccoknak is súlya van, még ha csak 3 percet is kell cipelned :D.

Na meg nálunk nem volt a wc-ben papír, meg szappan sem (év elején minden diáknak 200ft-ot fizetni kellett szappanért a wc-be, még se volt...) én azt is cipeltem, meg kis törölközőt, kézfertőtlenítőt. Sosem tudni.

2015. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom , szoval akkor miket vigyek ami jol jon a koliba? Ruhakon kivul
2015. aug. 24. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerheted kikkel leszel együtt (horkolósak, zajosak), na meg, hogy mi fog ott érni (sebesülés stb) ezért készíts be:

füldugót, szemmaszkot, sebtapaszt, tisztálkodó szereket, esetleg sminket ha használsz, hajápolási dolgokat, wc papírt, zsebkendőt, törülközőket (kicsit nagyot), íróeszközöket, pénzt, vízhatlan papucsot.

Ez kicsit olyan mint egy nyaralás, csak hosszabb és egyáltalán nem mókás, ja és nem kell fürdőruha.

2015. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!