Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha bulizni megyünk és én...

Ha bulizni megyünk és én vezetek, majd smárolok egy olyan lánnyal aki már fogyasztott alkoholt aznap este, akkor ha szondáztatnak előfordulhat, hogy azt jelzi, hogy én is ittam alkoholt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Mennyi került a szervezetedbe? Annyit, amennyit a nyáladdal lenyeltél, azt semmi nem mutatja ki.
2015. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szonda nem mutatja ki. De különben is, ki nem szarja le a szondát? Az nem bizonyít semmit, ha elkapnak szondával a sün képébe röhögsz és közlöd vele, hogy nem ittál, ilyenkor ugyanis kötelező a vérvétel, ha nem ismered be. Ha ittál egy vagy két sört, akkor az addigra bőven a kimutathatóság alá kerül, mire a drága sün szül egy orvost, aki leveszi a vért, de ha mégsem legalább az egyenruhás is dolgozott. Harc nélkül nem adjuk meg magunkat a sünöknek.
2015. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha valaki nem akarja megfújni a szondát, vagy vitatja a szonda eredményét, akkor előállítják vérvételre az ügyeletre, ahol soron kívül, azonnal leveszik a vért. Szóval ne hidd, hogy annyira kergelészni kell az orvost. A másik pedig az, hogy simán visszaszámolnak a vérvétel eredményéből, hogy a vezetéskor mennyi alkohol volt a vérben.
2015. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A másik pedig az, hogy simán visszaszámolnak a vérvétel eredményéből, hogy a vezetéskor mennyi alkohol volt a vérben."


A gépnek van hibahatára. Ha a hibahatáron belül van, akkor nem tud visszaszámolni, egy sör pedig bőven benne van ebben a határban. Ami meg az előállítást illeti fél óra tökölés is sokat számít.

2015. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!