Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban ciki felnőtt nőként...

Valóban ciki felnőtt nőként metálosnak lenni?

Figyelt kérdés

Tizenéves korom óta metálos vagyok, de a ruháimon már nem látszik, csak a lakásban rendeztünk be egy ilyen sarkot. A párom metál zenész, így van pár hangszerünk (szintetizátor, gitár, hegedű).

A hálószobánk kis sarkában ott van a szintetizátor, én játszok (tanulok) rajta, ha épp van időm. Meg a kedvenc együttesem (Eluveitie) logójával egy sál a falon.

Erre a párom exe, aki jött meglátogatni, lehurrogta a lakást, majd megkérdezte, tinik vagyunk-e, hogy ilyen kacatokat tárolunk otthon.


Valóban ciki?


21N


2015. aug. 30. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. A rocker és metálos közösség az egyik legjobb és legbarátságosabb "szubkultúra", amit ismerek. Öröm beletartozni. Én 10 alattól 80 pluszig ismerek metálosokat, olyat is aki megjelenéssel is reprezentálja a műfajt, olyat is aki csak hallgatja.

Az pedig hogy hangszeren is játszol, nagyon király dolog.

Aki emiatt kigúnyol vagy lenéz, az önmagát írja le.

2015. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És te pont az exének a véleményére adsz? :D

Nem ciki. Nem a kor befolyásolja a zenei ízlést, stílust. Nem is egy olyan ismerősöm van, aki felnőtt és a lakása, szobája úgy van rendezve. Nem csak egy sarok hanem az egész. Persze valaki odamegy pislog egy nagyot, de nem érdekli őket túlzottan :D Titeket sem kéne. Ha nektek így tetszik, akkor így maradjon.


Ja és Eluveitie én is szeretem. Ajánlhatom még Ensiferum vagy Leaves' Eyes :D

2015. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki Eluveitie-t hallgat az rossz ember nem lehet ;)
2015. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki.

Én is tizenéves koromtól vagyok metálos.

Érdekes, nekem is az Eluveitie a kedvenc bandám, bár természetesen rengeteg más folk/pagan/death/black/viking (stb.) metal bandát is kedvelek.

(22/f)

2015. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Multkor a teveben egy kulfoldi musorban az egesz csalad gotik volt, en viccesnek talaltam, de ok ugy ereztek jol magukat. Ciki az lenne, ha metalszerkoban kepviselo lennel a parlamentben...vagy az se:-).
2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%

Dehogy ciki.

Par eve en is metalos lettem, foleg azokat hallgatom, megha a kulsom alapjan annyira nem lathato.


Bar az eluveitet nem szeretem szeretem az ilyen dallamos metal zeneket.

In Flames, Children of Bodom.

2015. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem az!
2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy felnőtt nőnek sem ciki,nem még egy 21 éves lànynak.
2015. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok és kutató, de a pólóim 80%-a valamilyen rock vagy metál banda logójával van díszítve és nem érzem cikinek.
2015. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irigylem a barátodat. :D



Eluveitie-t meg nem kell bemutatni. :D

2015. aug. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!