Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vagyok túl beszédes...

Nem vagyok túl beszédes baráti társaságban. Nem jut eszembe semmi téma de nagyon szeretnék olyan lenni aki folyton beszél! Otthon beszédes vagyok de barátokkal már kevésbe! Szerintetek hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a különbség?
2015. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted???
2015. aug. 31. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát arra gondolt az előző, hogy mi a különbség a barát és a család között? Miről szoktál beszélgetni a családban? Ezeket gondold végig aztán próbálj a barátaiddal is ezekről beszélgetni.
2015. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha barátokkal beszélek akkor sokszor tartok attól, hogy nem érdekli őket amit épp mondok és akkor mondjuk elkezdenek másról beszélni, de otthon tudom, hogy meghallgatnak mindig. Ez a különbség
2015. okt. 15. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon. Amugy lehet az előadás módod unalmas. Változtass ezen ha már a mondandód unalmas legalább érdekes legyen rád figyelni.
2015. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!