Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek? Táncoljak...

Mi a véleményetek? Táncoljak szalagavatón?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szeretnék, de ellene szól az, hogy egyrészt lányként nekem kell valamelyik fiút felkérni (nálunk ez így megy, ez a bevált szokás), másrészt nincs olyan fiú, akivel szívesen táncolnék. Meg egyébként úgy volt, hogy barátommal táncolunk, csak szétmentünk, és így már nem szeretnék vele táncolni. Igazából valamiféle intimitás van a táncban (keringő), és nyilván akárkihez nem akarok ilyen szinten közel kerülni. Szerintetek megbánom, ha ezt kihagyom? Vagy adjam fel az elveimet, és kérdezzek meg valakit?

2015. szept. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én el sem mentem a szalagavatómra, mert így akartam...nem volt kedvem hozzá...


Te szeretnél elmenni? Szeretnéd jól érezni magad ott? Szeretnél táncolni?

Ezt nem tudjuk helyetted eldönteni...

Sokan mondták, hogy megbánom, hogy nem mentem el, én nem bántam meg mai napig...


22F

2015. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiu barattal esetleg, aki kulsos? V azt nem engedik? Amugy ne hagyd ki, mert megbannad.
2015. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened!

Az biztos, hogy ez nem olyan dolog, amit ha most kihagysz, később bepótolhatod. Ez egyszeri és megismételhetetlen lehetőség.

Barátod volt és lesz is még, nem is egy. Szalagavatód ez az egy lesz.

Szerintem a keringőben pont annyi intimitás van, amennyit a két táncos beletesz. Kár ezt túlreagálni.

2015. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy voltam vele, hogy ha fel kérnek megyek, ha nem akkor nem. Felkért egy osztálytársam és szívesen táncolok vele. L19
2015. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!