Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 14 éves vagyok, és nyilván...

14 éves vagyok, és nyilván van az osztályomba 1-2 elég szép lány, miért azokkal barátkoznak akik amúgy full idióták?

Figyelt kérdés

Van egy olyan promlémám hogy a lányoknak az kell aki hülyét csinál magábol,van egy osztálytársam aki folyamatosan megjátsza magát. pl: oda megy a lányhoz és: leszel a haverom? jó-jó? foglyámá velem kezet,meg ilyen fa**ságok, a másik... az oda megy és konkréten hülyét csinál magábol,össze vissza beszél ugrál meg minden ilyen nem normális dolog,fogat sem mos,full sárga, és velük lógnak,én próbálok valami jófejséget csinálni,le sem szarják.. WTF???? miért?


Köszi a válaszokat :)


2015. szept. 1. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátkozzál az osztályodon kívül értelmes lányokkal akkor.
2015. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyet értek az előttem válaszoltál. Lehet hogy azok a a lányok szépek de ha nekik az kell aki nem normális akkor viszont belül nagyon nem szép biztos találsz olyat aki szép kívül belül. :)
2015. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval* bocsi ezt akartam csak a hülye telo szótár
2015. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy tér van hagyva nekik. Lehetnek ők a menő gyerekek, így azok is lesznek. Ha mindig leszólod őket azzal kiütheted őket a helyükről.
2015. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom leszólni őket,jóban vagyok velük csak irritál ez az egész.. de kösznöm a válaszokat :)
2015. szept. 1. 19:06
 6/6 anonim válasza:
A lányoknak az tetszik hogy odamennek hozzájuk, és így hülyéskednek velük. Lány vagyok és ha egy fiú odajön és ilyesmiket mond, az nekem mondjuk nem annyira tetszik, mert más dolgom van mindig, de ha nem lenne akkor tetszene hogy így jön és hülyéskedik, azt hinném tetszem neki. De szerintem ez csak ilyen korunkba van, pár év máshogy lesz hidd el :D
2015. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!