Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budavári Borfesztiválon...

Budavári Borfesztiválon jártatok már, milyen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy pl: az árát megéri?

Mennyire van tömeg, és milyen a szervezés?

Nem sznobos rendezvény ez?

Milyen ruhában és cipőben menjünk?

(Én lány vagyok, és tűsarkúban mászkálok általában mindenhová, de a Várban elég sok a macskakő - volt valaki tűsarkúban is?)

Mennyire lehet megközelíteni autóval?

Van normális és elég vécé - ez is fontos tud lenni.

A programok miatt is megéri odamenni?

Tényleg akkora buli, mint amilyennek reklámozzák?

Kissé szkeptikus vagyok, de hagyom magam meggyőzni, kérlek, aki volt már, írjon, milyen ez a borosbuláy?



2015. szept. 2. 05:17
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Szia!


Attól függ...


Többnyire az első két napon még elviselhető az embermennyiség, és pont ezeken a napokon még a legtöbb borász kint is van. Ahogy halad előre az idő, a borászok helyét is kedvesen mosolygó, ámde a borokról mélységében mesélni kevésbé tudó kiszolgálók veszik át, valamint a tömeg mérete is szépen nő. Alapvetően, mivel arról szól az egész rendezvény, hogy van millió bódé, ahol az ország legkülönbözőbb szegletéből, a legkülönbözőbb termelőktől lehet borokat kóstolni, az értelme tulajdonképpen a boros műveltségünk bővítése - mint buli, számomra aligha értelmezhető. Ha érdekel viszont a bor maga, menj ki az első napokon, nem fogsz csalódni. Ha bulinak fognád fel, akkor arra nem feltétlen tartom alkalmasnak.


Ruha, teljesen mindegy, magassarkú pont a macskakő miatt szerintem igen necces - bár én férfiként viszonylag ritkán voltam ott magassarkúban :D


WC - Toi Toi budik vannak, általában a fesztivál két végén felállítva. Ehhez mérten "normálisak".

2015. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a korrekt választ :) ezek nagyon hasznosak amiket leírtál!

Azért gondoltam hogy bulis, mert a rendezvények, olyan zenekarok, programok sugallják.

Igen, a bor érdekel, borművelődni kell. :)


"bár én férfiként viszonylag ritkán voltam ott magassarkúban :D"


Ezen nagyon vigyorogtam, hát na, valami okból ez végülis érthető! :)


Like!

2015. szept. 4. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!