Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez minden esetben csak egy...

Ez minden esetben csak egy kifogás, és valójában le akar koptatni a másik?

Figyelt kérdés
Néha ki szeretnék hívni valakit találkozni élőben, mondjuk valami régi ismerősömet akivel egy ideje nem tartottam már a kapcsolatot, de lehet akár új ismerős is akit interneten ismertem meg és a közelben lakik. Mert élőben beszélgetni sokkal jobb mint interneten írogatni. És mindig jön ekkor ez a kifogás hogy „majd valamikor találkozhatunk, csak mostanában nagyon elfoglalt vagyok” vagy bármi ilyesmi más megfogalmazással. Kaptam már olyant is, hogy ha 1-2 hónappal korábban írtam volna, ráért volna de mostmár sok a dolga. Ezek minden esetben csak kifogások? Mert szerintem nincs az az elfoglalt ember, aki nem tud rászánni a másikra 20 percet a napjából, hogyha nagyon akar.
2015. szept. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki kényelmesebb neten, mint élőben. Belesüppedt ebbe a világba.
2015. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kifogás. Nem elfoglaltak, csak baromi lusták.
2015. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják ezt sajnos.. Ha ők nem keresnek fel, kifogás volt.
2015. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vsn ilyen is, olyan is. Ha új melója/párkapcsolata/kutyája stb. van akkor tényleg lehet olyan, hogy tényleg pont nem alkalmas.

De a legtöbb ember... nem akar találkozni :(

2021. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!