Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztetek már ilyet, vagy...

Éreztetek már ilyet, vagy ehhez hasonlót? Fontos!

Figyelt kérdés
Ha emberekkel vagyok körülvevő, akkor valahogy 'elfelejtem', hogy viselkedik egy normális ember. Ha sokáig egy helyben kell állni, akkor nem tudom hogy álljak..-.-" Vagy hogy hova rakjam a kezeimet, mert ha csak lógnak mellettem az olyan, mintha bolond lennék vagy nem is tudom... Figyelem mások viselkedését és próbálom őket leutánozni, hogy ne tűnjek furának. Nem tudom miért van ez, de kikészülök tőle! Kérlek ne nézzetek bolondnak! Ha tudtok valami megoldást, azt nagyon megköszönném!! ;)

2015. szept. 5. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nálam is van olyan, hogy egy idő után nem tudom hogy álljak, vagy hova rakjam a kezeimet. :D

Az a "baj", hogy csak erre figyelsz. De ha megpróbálod elterelni a figyelmedet, észre sem fogod venni.;)

2015. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amúgy állás közben tényleg idegesítő, hogy ott lógnak melletted a kezeid... :D Próbáld elterelni a figyelmedet, jobbat nem tudok mondani.
2015. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez normális dolog/mindenkivel előfordul vagy csak én vagyok ilyen béna? :'D
2015. szept. 5. 10:00
 4/21 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul szerintem.
2015. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha másolsz mást, nem vagy más, mint egy árnyék.
2015. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Lehet, de ha nem másolom őket akkor nem tudom mit kéne csinálnom....Félek, hogy furának titulálnak...:/
2015. szept. 5. 10:46
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát pedig, bolondnak nézünk.

Na jó, ez durva kifejezés, de idegi problémáról van szó. Aki teljesen normális, annak nem jut eszébe azon gondolkodni, hogy mit csináljon a kezével.

Ha lesz egy kis ráérő időd, kérj orvosi segítséget, a konkrét problémák és a személyiség ismeretében jobb megoldásokat tudnak javasolni, mint így neten.

2015. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már lassan én is kezdem azt érezni, hogy megbolondultam... Szociális fóbiám van, bár nem tudom, hogy ennek köze van-e hozzá... :(
2015. szept. 5. 12:05
 9/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg korban tinédzser vagy, ha ez talált, akkor nyugodj meg, el fognak múlni ezek a dolgok. A tested - ha már nem növekszik tovább - "összeáll", és a viselkedésed is stabillá válik, kevésbé másolsz majd embereket, kialakul a saját stílusod.
2015. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
éreztem már ilyet én is,igen...főleg középiskolai szünetekben volt ez...xD de néha most is előfordul,szerintem nekem is van valami bajom....19/L
2015. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!