Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Holnap megyek az osztálytársai...

Elicica2000 kérdése:

Holnap megyek az osztálytársaimmal strandra (nyolcadikos vagyok) és fogalmam sincs, mit csinálhatnánk. Vízben fogócskázni, cszdázni és egymást fröcskölni nem "menő". Mit csinálhatnánk? (Semmi játékot nem viszünk. Max telefont)

Figyelt kérdés

Lécci még 2015.09.09-én érkezzenek válaszok,mivel 2015.09.10-én megyünk :D

Ne szexuális válaszokat pls.



2015. szept. 9. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogocska tényleg nem valami jó dolog vizben de a fröcskölés csuszda meg ilyenek nincsenek életkorhoz kötve az csinálja aki szereti. Játék nélkül kicsit unalamsabb egy labdat dobalni mindig jó főleg ha kicsi és kemény jol kacsázik lehet trollkodni egymással nagyon vicces. Akkor a klassziku vizibirkozás/vizilócsata(lehet nem ez a neve) amikor egymás nyakába ültök és mindenki mindenki ellen vereti aztán az nyer aki legtovább birja. De ez soloban is jo csinalni fiu fiuval akkor ott erő van meg minden jo kis kihivás de lányoknál a cicaharc (persze ésszerü keretek között) se egy rossz dolog. Ha van vizi bicigli az is nagyon jo dolog lenne vagy valami stégről ugrálni. A semmi játékot nem viszünk dolog ilyen idősen ujra fontolora venném.
2015. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem visztek játékot? Labda vagy kártya oda való. De lehet fagyizni, közben beszélgetni, vízben is beszélgetni, a fiúk, mikor mi voltunk úszni, bedobták a lányokat, de ezt nem javaslom (nem tudhatod, melyik lánynak van meg stb.), illetve megpróbáltak a vízben egymás vállára állni. Nyilván fogtok fotózkodni, mert fiatalok vagytok. :)
2015. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!