Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már nem vagyok szerelmes,...

Már nem vagyok szerelmes, hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt, 16 évesek vagyunk és a barátom szerelmes belém, én is azt hittem, hogy az vagyok de ez elmúlt. Minnél gyorsabban szakítanom kell vele, mivel nemsokára lesz a névnapom és biztos készül valami személyes ajándékkal. Nem akarom megbántani és nem szeretnék vele rosszba lenni. Hogyan csináljam szerintetek? Facebookon ugye milyen dolog ezt közölni, tehát személyesen mondom meg neki, de el kell mennem hozzá a családjához, mivel lesérült a lába miatt.

2015. szept. 14. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyenesen mond meg neki a szemébe, és köszönd meg neki az együtt eltöltött időt, és kívánj minden jót neki:)
2015. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez elég durva lenne
2015. szept. 14. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 Nem dúrva, hanem egyenes. Joga van tudni az igazságot. Sokkal könnyebb lesz neki tovább lépni.
2015. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végülis igaz, de nekem nagyon szarul esne ha így megmondanák. Azt hinném, hogy eddig se szeretett éés nem szeretném, hogy ő is ezt higyje
2015. szept. 14. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A kegyes hazugság mindig rombol.
2015. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegy, hogy hogyan mondod. A végeredmény ugyanaz lesz.
2015. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rövidén és tömören
2015. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat, megfogadom :)
2015. szept. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!