Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy illeszkedjek be a társada...

Hogy illeszkedjek be a társadalomba, ha?

Figyelt kérdés

Spirituális szinten magasabban állok az átlagnàl, teljesen más dolgok érdekelnek, más az értékrendem.

Nem érdekel a pénz, bár van böven, csak annyira foglalkoztat, hogy megéljek. Betegre vásárolhatnám magam, mégis csak annyit veszek, amennyire szükségem van. (Mielött valaki beleköt, igen, segítettem már másoknak)

Sokkal jobban vonzanak a lelki értékek.

Imádok olvasni, zenei téren nagyon furcsa az ízlésem (indie, darkwave, ambient, new age, neoclassical, pagan, goth...), értékelem a müvészet sokféle ágát, és érdekel minden, ami a lélekkel kapcsolatos. Reinkarnáció hívö vagyok, nem azért, mert most ez a divat, hanem mert eleget láttam, hogy elhigyjem.

Nagyon nehéz természetem van, emellé INFJ is vagyok.

Szeretem megfigyelni az embereket. Jobban értékelem a nem materiális eredetü boldogsàgforrásokat, és gyakran vannak spontán boldogságrohamaim.

Külsöre inkább különlegesnek tartanak, sokaktól megkaptam, hogy van valami földöntúli a szemeimben. Klasszikusan szép nem vagyok.

Akárhová megyek, mindenhol furcsának tartanak, pedig nagyon átlagosan, letisztult, visszafogott stílusban öltözöm.


Hogy tudnék beilleszkedni a társadalomba?


Elmúltam már 18, és nö vagyok


2015. szept. 17. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2015. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom: sehogy sem fogsz, mindig kilógsz majd belőle.

Ezzel én is így vagyok, fel is hagytam a próbálkozással.

Viszont kérlek próbáld meg magadat nem feljebb állónak tekinteni, mert ez egy téves felfogás. A társadalom nagy része más értékrend szerint él, meg te is.

2015. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Bolond ezotériás nőként nem lesz sok esélyed.
2015. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

INFP vagyok, vagyis hasonlóan az idealista csoportba tartozom.


2-al értek egyet. Ne tedd semmiféle "polcra" magadat. Nagyon sok mestert és más "szerzeteket" láttam ezotériában és soha nem vezetett jóra, ha valaki azt hitte, hogy bármilyen szinten is áll...


Van pénzed, tehát időd is. Hobbiként foglalkozz kézműves dolgokkal, munkaként pedig hasznosítsd azt, hogy INFJ vagy. A társadalom pedig áll a többi INFJ-ből és idealistából. Keresd meg őket és ha mindkettő megvan akkor már nem KELL beilleszkedni, mert megtörtént :)

2015. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne látszódjon rajtad, hogy másnak gondolod magad, vedd lejjebb az igényeidet, gyakorold a "felszínességet". Így beilleszkedhetsz.

De az szinte biztos, hogy magányos maradsz.


Én is INFJ vagyok, mindig is inkább "kívülálló" voltam. Nagyon sok bennem az ellentmondás, sokszor félreértenek és nem látják bennem a jót. Sokszor megkérdőjelezik mit mondok, csinálok, úgy érzem lenéznek, tartanak tőlem.

Mindig is szerettem volna egy nagy, megbízható, szeretettel teljes baráti kört, de csak egyesével tudok barátkozni, nehezen nyílok meg nagy társaságban, egy baráti kört meg nem hiszem hogy egyedül ki tudnék alakítani.

Hiszek valamilyen szinten a karmában és mindenben akaratlanul is keresem az értelmet, a mélyebb jelentést. Ennek ellenére nem gondolom magam okosnak, sőt, sokszor nagyon butának és alulműveltnek érzem magam.


Azt írták a tesztnél hogy ez a legritkább személyiség-típus. A poén szekciónál pedig, hogy a legszerencsétlenebb, soha meg nem értett emó. :D

Ha gondolod beszélgethetünk.

INFJ-ék írjatok!

18/L

2015. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!