Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mivel telnek a napjaito...

Nektek mivel telnek a napjaitok? Hogyan tudnám felpezsdíteni az életemet?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, nincs túl sok barátom, nem olyan széles a köröm. Esti suliba járok, így a péntek-szombat nekem foglalt, azt Pesten töltöm. Párom van, de vele nem töltök olyan sok időt, pénteken együtt alszunk, és a szombat-vasárnapot is együtt töltjük, de általában olyankor nagyon fáradtak vagyunk (én a suli, ő a munka miatt)

Hétköznap itthon vagyok, dolgozni csak októbertől fogok.

Néha hívnak minket a barátom haverjai csavarogni, de sokszor ahhoz sincs kedvünk, mert ott mindenki lökött :D

Itthon sem történik semmi érdekes. Olyan uncsi az életem, és nem tudom, mivel lehetne felpörgetni. Nem esztelen élményekre gondolok, hanem tényleg izgalmas eseményekre. Sokszor azt érzem, hogy nem tudom kihasználni a lehetőségeimet, amit az élet ad. Pl. Pesten is fent vagyok hétvégén, tényleg nincs időm semmire, de szerintem más ezt 100x jobban kihasználná. A gimis barátnőimmel sem voltunk soha sokat együtt, mások csavarognak erre-arra, minket meg más elsodort egymástól a suli.

Tippek, ötletek, mit csinálhatnék másképp?

18/L

Köszönöm :)


2015. szept. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én hétköznap este 6-ra érek haza...

barátnő, munka, filmezés, játék egyedül, online játék haverokkal...

barátnőmmel néha elmegyünk valamerre, vagy haverommal munka ügyben, vagy beülünk dumálni valahova...


22F

2015. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. szept. 22. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi párommal egyetemre járunk és legtöbbször hullák vagyunk mire hazaérünk, de próbáljuk magunkat összeszedni és együtt megyünk bevásárolni, főzünk stb. Hétvégére mindig betervezünk vmit ha nem kell tanulnunk pl. biciklizünk, pasimat elkísérem focizni (én szurkolok neki:D , közös főzések , barátokkal kaja, sétálunk, elmegyünk új helyekre (pl. étterem, vagy kipróbálunk új kajákat)
2015. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!