Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljunk ha nincs már...

Mit csináljunk ha nincs már miről beszélni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már több mint 2 hónapja ismerkedünk, kétszer találkoztunk de nem sikerült jól, es voltak ,,hullámvölgyek" a kapcsolatunkban, de a baráti kapcsolatunkban mert még nem járunk. Megbeszéltük, hogy elfelejtjük egymást, és hagyjuk az egészet, de most újra megtetszettünk egymásnak.

Nemrég volt a 3. találkozónk, ahol volt egy pár csók (az eddigieken abszolút semmi) és én tökre azt hittem, hogy akkor mosst járunk. De nem... Még meg ismerkednünk kell jobban szerinte. De ezt nemértem, mert 2 hónap alatt-mondjuk néhány hét kiesett a rosszban lét miatt-minden nap, majdnem egész nap beszélünk. És szerintem mindent tudunk egymásról amit kell. Már egyszerűen nincs téma a valóságban. Persze azért beszélgettünk, de szerinte az nem jó h a randin csönd van néhány percig és csak kézen fogva sétálunk.

Hétvégén találkozunk megint(tehát ez a 4. találka), kirándulni megyünk, ott mondjuk nem lesz gond ha csöndben sétálunk, de az oda vezető út másfél óra, és mivel tömegközlekedéssel megyünk ott mégsem lehet csókolózni ennyi ideig...

Ötleteket kérnék, hogy ilyenkor mivan, mit lehet csinálni ilyen helyzetben

Egyébként 17 éves vagyok, a lány 16.



2015. szept. 24. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez ari, de nem értem hogy azért nem tudtok beszélni, mert zavarban vagytok, vagy mert már mindent megbeszéltetek? Ha utóbbi a gond, nekem az a válaszom, hogy egy jó barátságban, párkapcsolatban nincs olyan hogy már kifogytunk a témából, mi lesz később? Én 5 éve vagyok együtt a férjemmel, és nem győzzük lelőni egymást annyi mondanivalónk van, és ha belegondolok, ha minden jól megy, ez jó is ha így marad mert még van 30-40 közös évünk, remélem :)

Ha zavarban vagytok, az más ügy. De ha tetszik egymásnak két ember elvileg ennek oldódnia kell, ha jól érzed magad a másikkal. Vigyél vmi fincsi dolgot, mondjuk amit tuti szeret, gumicukor, csoki, süss sütit attól el fog ájulni és megered a nyelve...

2015. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azért nem tudtok beszélgetni, mert nincs közös témátok alapból, akkor nem érdemes a kapcsolatot erőltetni.
2015. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a tali megvolt és nagyon jól sikerült :D Végig beszélgettünk szinte és nagyon sokat hülyéskedtünk
2015. szept. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!