Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Folyamatos nagytestvér-akciók...

MIKLÓS18 kérdése:

Folyamatos nagytestvér-akciók magánéletem ellen! Mit tanácsos ilyen esetben cselekdnem?

Figyelt kérdés
részletesebben:egy ismerősömmel(nemi szempontból különbözú hozzám viszonyítva,életkor-eltérés néhány hónap,lakhatások 100 méterre születéstől,nagyon jó viszonyunk egymással- ebből kifolyólag-eddig földi paradicsom-aztán:a település nem túl nagy,emiatt mind a ketten-elég ismertek vagyunk a környéken-elég gyakran rójuk a települést gyalog és közben dumálunk-néhány nyugdíjas asszony sorra keresi fel mindkét fél részéről a rokanságot-főleg szintén nyugdíjasokat-és hírünk lett a semmiből-ami nemkívánatos ez esetben-és kínos is!ebből persze aligha lehet hatósági ügy-de mégis,önök szerint megéri leosztani vagy egyebekkel leállítani a "kontárokat"?? nem nagyon van arra megoldás-hogy ne nyílvános helyen történjenek a "maszek események" egymás kéróján már voltunk-de az hosszútávon luxus-szállóba nem megoldott mert ahhoz időnk kevés-mind a ketten oktatási képzésben veszünk jelenleg részt-és ennyiért pazarlás is lenne-önök szerint csúnyaszó-mentesen megéri beszólni egy-két "kontárnak"??várom válaszokat de legyenek szívesek trollt ne,csak reálisat!

#emberek-magánélet
2015. szept. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A leirasnak fuss neki megegyszer, mert erthetetlen.
2015. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha ön visszaszól ezeknek az embereknek, az csak olaj a tűzre. Én is éltem kistelepülésen, ott ez a természetes, hogy mindenki tudni akarja és tundi is véli ki mikor kivel mit csinál. Sajnos ez egyfajta kulturális beállítódás, ezek az emberek nem elég érettek ahhoz hogy felfogják mi az a diszkréció és miért fontos.

Számomra egyetlen megoldás hozott kilépést a helyzetből: elköltöztem egy nagyobb városba. Mostmár csak vendégként járok haza és mit mondjak, így is állandóan megy a pletyó h miért csak annyiszor járok haza, milyen kocsival, milyen a férjem stb, de így h nem ot élek, ez már lepereg. Kicsinyesnek érzem ezt az életstílust.

2015. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gondos véleményeket!egyébként 20 000-lakosú tehát nem kicsi-csak országszéli emiatt különösen középen nem sokan ismerik a települést!ezért nem fogok innét elmenekülni-de sosem fogok gyáván elfutni ha aláznak!
2015. szept. 30. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Választ már kaptál, most én kérdezek egyet.

Mi ez a hülyeség a sok kötőjellel???? Vessző és pont helyett használod, baromi zavaró, erőlködni kell, hogy kihámozza az ember a mondanivalódat. Miért csi álod ezt?

2015. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!