Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban iszlámosítani akarnak...

Valóban iszlámosítani akarnak mindent, és az európai nők szexrabszolgák lesznek?

Figyelt kérdés

Teli van ilyen hírekkel minden, hogy a küszöbön a 3. világháború, ismét bevezették a szexrabszolgaságot, és ezentúl ez vár minden európai nőre 8 évestől 80 évesig.

Komolyan hagyja ezt Európa? Ilyenkor hol az ENSZ? Meg az emberi jogok? Meg minden anyákínja, akik máskor minden apróságért fellépnek?

Komolyan végig fogják nézni ahogy pár ezer iszlám mitugrász keletről leigáz egy millárd embert, egy teljes kontinenst?


Ti nem féltek?


2015. okt. 1. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hol olvastad ezt, de ez hülyeség. Nem félek.
2015. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ahhoz képes, hogy "teli van" ezekkel a hírekkel "minden", én tőled olvasom ezt a hülyeséget először.
2015. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Hát ha pár ezer mitugrász le tud igázni egymilliárd embert, akkor megérdemli.
2015. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

"ismét bevezették a szexrabszolgaságot"

Miért, volt olyan időszak valaha az emberiség történelmében, amikor nem volt ez "bevezetve" ?

2015. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen, így van, engem ma két arab nem engedett kimenni a ház ajtaján, amíg nem húztam burnuszt a fejemre, és hangos allahu-akbár kiáltások közepette az összes nőt megerőszakolták a házban. A sarki templomot pedig mecsetté alakították a délelőtt, a papot is megerőszakolták, a kocsmát meg bezárták, mert az iszlám szerint tilos az alkoholfogyasztás. A hentest is felgyújtották, mert disznóhúst árult, és meg is erőszakolták őt is és a lányát meg a feleségét is. És az összes nadrágot viselő nőt is hülyére verték és megerőszakolták itt a VII. kerületben. Ja, és betiltották a 4-es villamost, kötelező lett tevével járni a Nagykörúton.


Kíváncsi lennék, hol van ilyenkor az a híres ENSZ meg a nagy liberális jogvédők, hogy ezt elnézik...

2015. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HUN_Sector ***** válasza:
62%

Adott egy tény: az iszlámban a nő másodrangú, elég sok jogától megfosztott, a család, vagy a férje - erős szóval élve - tulajdona.

A keresztény kultúrát pedig nem hajlandóak a bevándorlók felvenni, ez már kiderült. Mai cikk volt pl. hogy egy palesztin fickó németországban megfojtotta a 19 éves lányát, mert az le akart feküdni a szerelmével. S mivel ők nem tolerálják az európai szabadelvűséget (csak a német fizetéseket), ezért hogy ne essen csorba a családon, megölte.


Biztos kulturális konfliktust fog ez okozni, de világháborút ostobaság előrevetíteni.

Javasolnék egy jó könyvet a témában, én nagyon szerettem: Samuel P Huntington: A civilizációk összecsapása és a világrend átalakulása.

2015. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább Szíria felé nézegess, ahol az amik és a ruszkik egymást fogják bombázni, ott ütköznek a fő érdekek, és azért Luhanszkot sem felejteném el. Télen valószínűleg kevesebb lesz a mozgolódás, addig elfoglalják magukat a közel-keleten.

A nők meg csak ne aggódjanak a szexrabszolgaság miatt, nem őket dobják majd az amik parancsára az oroszok elé a húsdarálóba a nagy fejlettségű magyar haditechnikával.

2015. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

A gazdaság miatt fog kirobbanni az a háború, mert az amúgy sem "túl" gazdag Európát szó szerint kifacsarja ez a több millió, teljesen képzetlen és tudatlan, kizárólag segélyekből élni tudó ember. Előbb-utóbb valamelyik ország adófizetői be fognak sokallni, hogy tőlük a fizu felét azért vonják, hogy ezeknek legyen odaadva, illetve máris egymásra mutogatva veszekednek egymással az Unió tagállamainak a vezetői.


Ezt a szexrabszolgás primitívséget nem tudom honnan vetted, amikor félhetnél valós dolgok miatt: Svédországban a nemi erőszakok 90 százalékát bevándorlók követik el, Németországban a menekülttáborokban megkezdték a nők és a gyerekek(!) erőszakolását (értelemszerűen saját fajtájukét, nem a németek erőszakolják őket)


[link]


[link]


Aki olvassa a politikai híreket és azt tudja mondani, hogy nem fél, az vagy vak, vagy ostoba. Nagyon csúnya vihar van felettünk. De nem ilyen ostobaság, mint amit a kérdező hordott össze, hanem valódi veszély.

2015. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Ne általánosíts, igenis van keresztény ellenzék Szíriába, ahol nem bugyolálják be a nőket, a hadseregben is szolgálhatnak.

Csak pont ő ellenük harcol az USA.


Pont emiatt ellenzek bármiféle segítségnyújtást, mert míg az egyik meghal a hazáért, a másik elmenekül...

2015. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!