Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A ti önbizalmatokat nem építi...

A ti önbizalmatokat nem építi le ez az oldal?

Figyelt kérdés

Egyszerüen botrány, ami itt megy, mintha senkinek semmi elképzelése nem lenne az életröl.

A férfiak elvárjàk a nöktöl, hogy olyan izomzattal rendelkezzenek, mint egy fitness modell, ha csak havi 150 ezret tudsz magadra költeni, szegény vagy, ha albérletben élsz, szegény vagy, ha csak 5 nyelven beszélsz, buta vagy...


A valóságban is ezt gondolják az emberek, csak nem merik kimondani?


2015. okt. 3. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az zavar, hogy sokan ahelyett hogy megbeszélnék a párjukkal a gondjaikat, itt írják le. Értem ezalatt a megcsalásokat, azt, hogy elhidegültek egymástól, és stb. Komolyan elkeserítő olvasni ezeket. Próbálom is kerülni az ilyen kérdéseket.
2015. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én aztán nagyonnem várom el hogy egy lány fitnessmodell legyen, ebből a mondatból most lehet gyűjteni az önbizalmat :'D
2015. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem így van. Van itt elég sok nagyon is értelmes lány és fiú, nő és férfi akik sokszor hasznos, megfontolt, jóindulatú és barátságos válaszokat adnak. A hülyékkel meg senkit nem foglalkozik, egy ideig pörögnek maguk körül aztán lejárnak és hasra esnek mint a búgócsiga. A hülye beszólásokat nem kell komolyan venni. Inkább a normális válaszokra koncentrálj!
2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, ezek trollok.

Es nem ia gondoljak ezt, csak.frusztraltak, ezert leszoljal, akit,amit tudnak

2015. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy az ide névtelenül írogatók szemlélete kell, hogy irányadó legyen. Ha tisztában vagy a saját értékeiddel, nagyon könnyű megtenni azt, hogy csak mosolyogsz egyet, mikor ilyeneket olvasol.:-)
2015. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudom hogy az itt leírtaknak nem lehet hinni. A tapasztalat egész mást mutat.
2015. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennél lejjebb már nem lehet építeni...


Amúgy meg sokan mintha kicsit újak lennétek még az interneten. Én valahogy nem tudom komolyan venni olyan emberek véleményét, akik teljesen névtelenül okoskodnak. Névtelenül az emberek sokszor olyan dolgokat is leírnak, amit a valóságban nem mernének mondani... Sőt, sokszor csak kiadják magukból a feszültséget és csak azért próbálnak meg "szúrósabbak" lenni.


A valóságban a férfiak szerintem annyit várnak el a nőtől, hogy ne legyenek ápolatlanok, illetve nézzenek valahogy ki, és ne csalják meg őket. Azon kívül meg mindenkinél szubjektív, hogy mire gerjednek...


Nálam például az számít, hogy a lány arca természetesen is szép legyen. A testalkata pedig... majdhogynem tök mindegy, csak ne folyjon le a székről. A flegmázást és a dolgokba történő beleszarást viszont nagyon utálom.


Egyébként meg három idegen nyelven beszélek és nem tartom magam túl okosnak (pedig mérnök is vagyok papíron)... Ez sem egy mérce szerintem.

2015. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Két abszolót favorit erről az oldalról.

Az első egy fitneszmodell nő volt.

leírta hogy ő csak vállalkozókkal ismerkedik, aki min minden évszakban elviszi nyaralni, kertvárosban lakjon, mert a nő nem szeret társasházban élni(panel szóba sem jöhet), és min 3 vagy 5 bmw legyen a leendő pár jelöltnek, mert különben szóba sem áll vele.

A második, egy kigyúrt fószer, aki edzőterem tulaj, tipikus nagyvárosi nagymenő, kinézetre, életvitelre, minden héten másik csaj.

Van állandó párja, mégis minden héten másik pultos csajjal, vagy edzőtermi lánnyal csalja az asszonyt.

De sok hasonlót olvastam még ezen az oldalon, de ez a kettő magasan kiemelkedik az összes többi közül.

2015. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha az életed férfi létedre nem a szex körül forog, akkor beteg vagy.


Ha 30 éves korodban sem volt kapcsolatod, akkor biztos sz@r volt a viszonyod a szüleiddel gyerekkorodban, és emellett egy sérült beteg állat vagy, akit főbe kellene lőni a nyílt utcán.


Pesten alap fizetés 140e nettó, ezt bármilyen munkára megfizetik.


Üzleti témakörben csak milliomos csemeték vannak, akik nettó 6kilót keresnek heti 20 óra munkaidővel, otthonról! Aki ettől kevesebbet keres, az egy életképtelen senki! Ja, és diploma nélkül sok pénzt ne akarj!



Imádom ezt az oldalt! Bár az itt leírtak alapján én egy beteg, perverz állat vagyok, akit meg kellene szégyeníteni, majd nyilvánosan kivégezni.

2015. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9: Először azt hittem, hogy te komolyan így gondolod. De megnyugodtam amikor láttam, hogy csak szarkazmus volt.


A pénzügyek kategóriába egyébként pont az ilyen milliomos csemeték miatt nem járok. Akárhányszor láttam egy kérdést, mindig betaláltak az ilyen gyökerek. Az egyik még photoshoppolt számlakivonatot is küldött nekem egyszer.

2015. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!