Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pletykálnak rólam, nagyon...

Pletykálnak rólam, nagyon komoly dolgokat, melynek nincs valóság alapja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, abba nem mennék bele, hogy mit pletykálnak, de nagyon kínos dolgokat. Kis városban élek, szinte már a fél város tudja, de egyáltalán nem igaz. Népszerűbb vagyok, de nem én akartam az lenni. Már töröltem magam minden közösségi oldalról, már az utcán kapucniban járkálok, mert az ismerőseim összesúgnak a hátam mögött. Félek utcára járni, iskolában is leghátul ülök egyedül. Mindennap sírok, mindennap kérdezgetik, hogy tényleg igaz-e a pletyka. A szüleim nem akarnak elköltözni, munkahelyük miatt. Nem tudok mit tenni, már álomba sírom magam, félek iskolába menni, mert gúnyoltak a pletykák miatt. Szinte minden terjesztettek már rólam. Nem csak egy ember csinálja ezt. Senkim sincs már.
2015. okt. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán miert kezdtek el terjeszteni?


A legjobb barátod se áll ki melletted? :O


Ha gondolod nekem leírhatod privátban, hogy miket terjesztenek rólad :)

2015. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így elég nehéz ,hogy nem lehet tudni a pletykát..

De szerintem aki ismer az nem fogja elhinni és azok akik kibeszélnek mem kell velük foglalkozni ...

2015. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pirivátba nekem is ha lehet.
2015. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezik akkor tisztázd Velük hogy nem igaz és lehet hogy majd elmondják ők is másoknak hogy ez nem igaz
2015. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen pletyka?
2015. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Rólam 14 éves koromban kezdett el pletykát terjeszteni az akkori legjobb barátnőm. Persze úgy indult, hogy két embernek mondta csak, aztán már vagy öt különböző variációja terjedt a suliban. Pár nappal később a szüleim leültek velem beszélgetni, és elmondták, hogy a barátaimtól hallották, hogy iszom, dohányzom, és lehet, hogy teherbe ejtett egy 17 éves fiú, stb. Mondtam, hogy hazugság, többször bementek beszélni a tanárokkal, aztán fél év alatt kb. mint nálad mindenki hallotta. Beszéltek a pletykálkodó barátnőim szüleikkel is, végül pedig feljelentés lett belőle.

Mindenképpen mutasd magad erősnek, ha valaki rákérdez, határozottan mondd, hogy nem igaz. Próbálj meg beszélni a pletykálkodókkal, ha kell, nyíltan, mások szeme láttára. Mondd el a szüleidnek, hogy mit érzel a sulival és minden mással kapcsolatban és kérd a segítségüket.

2015. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg másik suli, és kolesz? Ha nem írod, hogy mit mondanak, úgy nehéz segíteni... én pl. nem foglak kiröhögni..
2015. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!