Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hogy hat a kapcsol...

Szerintetek hogy hat a kapcsolatokra ez a fb újítás?

Figyelt kérdés
Miszerint le lehet tiltani adott ember üzenetküldési lehetőségét irányodba. Neki ezt kijelzi, visszadobja az üzit és pirossal ír figyelmeztetést, hogy az illető nem fogad üzenetet tőled...Ennek mi értelme? Ha valakit le akarok tiltani, letiltom teljesen, nem?? Te nem lennél ideges, ha ezt vennéd észre?
2015. okt. 16. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdett uncsi lenni a facebook, ezert kellett bedobni egy kis csavart mint a szappanoperakban
2015. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak ez az újítás, hanem a Facebook általában rosszul hat az emberi kapcsolatokra. Ugyanígy nagyon rosszat tesz az önbizalomnak, a mentális egészségnek stb. Én már több mint egy éve teljesen töröltem magam. Amióta nem használom, valahogy jobban érzem magam és kezd rendben jönni az életem. A barátaimmal e–mailben tartom a kapcsolatot, lehet azzal is képet, linket küldeni, bármit.
2015. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is láttam, ez mióta van?!


Hát ha egyszer ilyennel találkoznék, sztem csak simán egy jót röhögnék, vagy egy vállvonással elintézném. Ha valakiről így kiderülne, hogy nem szeretne velem többet levelezni, tudomásul venném, hát szíve joga, én senkinek nem akarnék a terhére lenni, úgyhogy talán jobb is így.

2015. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Zavargások, nemi erőszak és hidegvérű gyilkosságok sorozata várható a világ minden részén.
2015. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor egyenesen letiltom, nem szórakozom..ki csinál ilyet? hagyni, hogy meglássa és bosszúból trollkodjon képek alá?
2015. okt. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!