Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nem irigylitek, akinek nem...

Ti nem irigylitek, akinek nem kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Heti 5-6 nap, napi 8-10 óra, emellett 6 óràkat alszom. Emellett állandó maximumot kell nyújtanom, mert ha nem, van más a helyemre.

Nem keresek rosszul, de jól se, annyi, hogy meg lehet belöle élni. (Szóval nem kell nèzni az étel áràt, és megvehetek mindent, ami megtetszik)

Viszont sokaktól megkaptam, de rossz nekem, hogy dolgozni kell, hiszen ök a párjuk fizujàból jobban élnek.

Ilyenkor meg persze felébred bennem a kisördög, és irigykedem, hogy egyeseknek mennyire bejött.


2015. okt. 20. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
De, én is irigylem az ilyeneket. Nekem a párom elég jól keres, komoly szakmája van, így nem muszáj teljes munkaidőben dolgoznom, de én még a részmunkaidőt is elhagynám, ha nem kellene az a kis pénz, amit keresek vele. Van otthoni munkám, amivel keresek egy keveset, ez bőven elég lenne, mellette sportolnék, nyelveket tanulnék, utaznék, amikor a párom is ráér. Neki pedig csak a tiszta, nyugodt otthonba kellene hazatérnie, semmi más dolga nem lenne. Remélem, egyszer még többet fog keresni és el tudjuk ezt érni.
2015. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
nem szoktam masokra irigykedni.
2015. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
61%
de hogy nem! én azokat irigylem akik otthon vannak egész nap és 10 milliós kocsival járkálnak...
2015. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sem kell dolgozni, de nem vettem észre hogy bárki irigyelne. Inkább mindenki lenéz meg elmond mindennek miatta. Ez a része nem annyira kellemes.
2015. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem irigykedem, akit a párja tart el, mert az szerintem elég veszélyes játék sok szempontból.

De azt irigylem, akinek eleve olyan vagyonos a családja, hogy nem kell dolgoznia minden családtagnak.

Én is sok mindennel el tudnám tölteni az időmet a munka helyett. És persze én is úgy vagyok, hogy konkrét pihenésre más alig jut.

De nekem fontos, hogy ne függjek nagy mértékben mástól. Szóval marad a munka :)

2015. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

En nem irigylem,inkább fáj,hogy nekem állandóan spórolnom kell, hogy jusson mindenre.

Viszont a közmondás azt mondja,ha mindenki kivinné a batyuját a piacra,lehet,hogy senki sem cserélne a másikkal.

2015. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem irigylek en senkit, attol ha neki nem lenne, nekem meg nem jutna tobb.


Amugy en nem orulnek annak ha nem dolgoznek. Szellemileg leepul az ember egy ido utan.

Annak viszont orulnek, ha nem KELLENE dolgoznom, tehat ha en dontenem el hogy mikor es mennyit, es ha nem, akkor is meg tudnek elni valamibol.

2015. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Miért is épülne le jobban szellemileg az, aki otthon van (és van ideje mindenre, művelődni, olvasni, eljárni ide-oda), mint aki mondjuk egy szalag mellett áll 12 órát, és haza csak aludni jár? Szerintem az sokkal jobban leépül.
2015. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes ez az élet nevű dolog, én meg azokat irigylem, akik dolgoznak és saját maguk keresnek pénzt. Én jó módban élek, és egész nap csak kutyát sétáltatok, olvasok, meg ilyenek. És kikészít lelkileg, lenézem magam.
2015. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nem, mert én szeretem azt, amit csinálok. Ha nem lenne szükségem arra, hogy pénzt keressek, is csinálnám, mert örömömet lelem benne.
2015. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!