Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire véljem ezt? Van egy...

Mire véljem ezt? Van egy kollégám akivel együtt dolgozunk 2en egy irodában. Ő férfi én meg no vagyok. Bővebben lent? .

Figyelt kérdés
Bejelentette hogy pisilni megy és mikor vissza jött mellettem állva fejezte be a sliccenek a begombolasat...
2015. okt. 21. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Elment mosdóba és csak később vette észre, hogy nem gombolta be a sliccét. Erre véljed. Elég gyerekes vagy.
2015. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kollégák vagytok, vegyétek egymást sokkal lazábban minthogy feszülten dolgozzatok. Nézd meg, később sokkal jobban fog menni a munka ha személyesebbek vagytok egymással.
2015. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ma már meglehetősen fellazultak az illedelmes viselkedés szabályai, munkahelyen pedig majdnem olyan oldottak tudnak lenni a kapcsolatok és a viselkedés, mint otthon.
2015. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Örülök neki hogy ilyen lazán és jól érzi magát a társaságomban.
2015. okt. 21. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan rossz dolog, mert arra utal, hogy eléggé jól megvagytok egymással, nem csak sivár munkakapcsolat, hanem már haveri bizalmasság férfi és nő között. Gondolom mindkettőtöknek van párja.
2015. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
KIcsit figyelmetlen volt a koll. Vagy alapból nem ismeri az illemet.
2015. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-en vagyunk az irodában, mindenki 25-40 év közötti , 2 nő és 3 férfi . A főnökünk ( 40F ) , ha átjön hozzánk néha hangosan fingik és gyakran böfög is és ez komoly.

Jókat röhög rajta, ha valaki beszól neki ezek miatt.

Az "úr" egy több százfős autóipari cég logisztikai vezetője.

2015. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezet mosott, ugye? Engem is zavarna, tapló.
2015. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 alapvetően nem zavart mert eléggé kedvelem az illetőt csaknem teljesen mindegy hogy mit csinál de ezt nem tudtam mire vélni
2015. okt. 23. 09:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy közönséges b@rom. Ez nem lazaság hanem valami végtelenül primitív közeledési szándék. Ezt te is érzed hogy nem normális csak tanácstalan voltál/vagy hogyan viszonyulj ehhez a helyzethez és nyílván ezért tetted fel a kérdést. Mondhatnám azt hogy próbáld megygyőzni a normális viselkedésről de nem mondom mert az ilyeneket nem lehet meggyőzni a saját ultrakorlátolt szemléletük miatt. Ezért inkább kérd magad másik irodába vagy ha normális a főnököd mond meg neki mit csinál, és ha lehet takarítsa ki a szemetet mellőled mert még véletlenül elborul egyszer az agya és bezárja az ajtót belülröl rólad meg letépi a ruhát. Addig is figyelj rá hogy mindíg legyenek kollégáid hallótávolságon belül és semmiképp ne maradj kettesben vele sehol!
2015. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!