Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan, milyen helyekre,...

Hogyan, milyen helyekre, kikkel, milyen gyakran mentek bulizni?

Figyelt kérdés
És mikor kezdtétek? Az ciki ha valaki 15 évesen eljár néha?
2015. okt. 22. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem járok el, évente 3-5 alkalommal házibuli van nálam.
2015. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 évesen diszkó típusú szórakozóhelyre nem is szabadna beengedni gyerekeket. 16-os helyet láttam már, de általában 17-18+ a korhatár.

Én haverokkal söröztem és sütögettem már 15 évesen, 17 évesen azért már ittunk többet is, de mindig csak játszótéren, otthon stb. 18 évesen kezdtünk bulikba járni, kocsmákba, diszkókba stb. Ma már nem érdekelnek az ilyen helyek és dolgok. 2 havonta ráveszem magam, de akkor sem iszok annyit, mint régen. Már nem ugyan az az értékrend számomra. 20F

2015. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 nagyon jó haverommal szoktunk járni diszkóba, általában minden héten egyszer de megesett már, hogy 3 egymást követő napon :D 3-4 deci vodka csúszik le mindenkinek, szóval így már elég jó a buli.


19/F

2015. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!