Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kínos, ha egy lány kezdeményez?

Kínos, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Belátom, kellemetlen, hogy itt írom ki, de nagyon aggaszt ez a tematika...4 éve megláttam egy akkor még csak mindössze 14 éves fiút, és teljesen elvarázsolt. 4 év alatt nem sikeredett kivernem a fejemből, (és ez valóban betegesnek hat:D) pedig csak facebook-on vagyunk ismerősök, és az összkapcsolatunk annyiban merül ki, hogy kedveljük egymás képeit.

A legnagyobb probléma, hogy pesti a srác, én pedig nem, de hétvégén megyek fel és nagyon megalázó lenne, ha írnék neki, hogy nem akar-e összefutni egy random lánnyal? :D:D

Vagy szerintetek ez csak a véletlen műve, hogy ennyire megfogott a gyerek, és engedjem el, és próbáljak meg kevésbé "szociopatának" tűnni?:D



2015. okt. 26. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínos :)

Bár én már annak is örülnék, ha a kiszemelt lány a legkisebb jelét is adná, hogy bejövök neki, már lépnék is :D

2015. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kínos, mert sok fiú ódzkodik megtenni az első lépést. Az lenne a kínos, ha a többszöri próbálkozásra is elhárítaná a közeledést és te korlátlanul csak nyomnád.
2015. okt. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj sem,hajrá! :D
2015. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok,szerintem nem kínos,a mostani barátomnál is én kezdeményeztem,mert ő félősebb volt ilyen téren vagy nem tudom. :D

De mikor már együtt voltunk mondta hogy igazából neki már akkor tetszettem mikor először beszéltünk,jól nézett ki szerintem is,de nem akarok mindenkitől valamit aki jól néz ki,szóval én akkor még csak sima ismerősként néztem rá.:) Szóval szerintem nem kínos.:)

Egyébként tetszik a neved,ez az igazi? :)

2015. okt. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség ez a felfogás, hogy "ciki, ha a lány kezdeményez"

nem a középkorban élünk...a nők sokkal több jogot kaptak, köztük azt is, hogy megválaszthatják a párjukat...nem az apjuk dönti el, hogy kihez mennek...

szerintem az a ciki ha valaki sajnáltatja magát, mert "életet szerelme mással jött össze" ahelyett, hogy lépett volna és lehetne boldog is...

nem kínos a boldogságodért tenni!

a beszélgetést esetleg kezdheted mással és kiderül mennyire vagytok szimpatikusak egymásnak...attól mert LIKE-olja pár képed, még nem biztos, hogy a jellemed is tetszene neki, vagy fordítva...


22F

2015. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Kínos, ha egy lány kezdeményez?"

Kínos ha szomjas vagy ezért iszol?

"véletlen műve, hogy ennyire megfogott()?"

Lehet, ismerkedj meg vele és kiderülnek dolgok.

"nagyon megalázó lenne, ha írnék neki, hogy nem akar-e összefutni egy random lánnyal?"

Nem értem gondolatmenetedet.

Sok sikert.

2015. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kínos. népszerű elgondolás, hogy a férfi kezdeményezzen, de azért a nő is adhat jeleket, hogy ezt szívesen fogadná. szerintem az sem gond, ha a nő kezdeményez.

nem tűnsz szociopatának, ha nem feszülsz rá a dologra, nem viszed túlzásba. normális emberként viselkedj és nem lesz gond

2015. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy csinálod, meg hogy milyen érett. Ha nincs százhúsz lájkod, kint a melled meg nem vagy népszerű egy 14-16 évestől ne várj semmit. Ha normális vagy idősebb akkor arra figyelj hogy lazának tűnj, különben megijeszted, és előjön a komplexusa hogy emiatt nem férfias...
2015. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!