Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A legtöbb régi barátom már...

A legtöbb régi barátom már bulizik. Én szeretek kicsit itthon lenni, még nem érzem magam eléggé érettnek az ilyesmihez. Szóval akikkel pár éve nagyon jóban voltam, most eltávolodtunk egymástól. Mit tehetnék? 16/L

Figyelt kérdés
A régebbi, nagyon közeli barátaimmal már alig beszélek. Nem is nagyon keresnek már engem, csak én futok néha-néha utánuk. Van egy-két barátom vagy mim, de közeli barátom már egyetlen egy sincs, kicsit magányosnak érzem magam. Az igazság az, hogy lehet hogy még buliznék is, de nem is nagyon hív el senki. Valamit kezdeni akarok már nagyon, mert így rosszul érzem magam.

2015. okt. 28. 20:06
 1/4 anonim válasza:

Szia! :)


Írtam privát üzenetet, nézd meg. :)

2015. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy senki sem hív bulizni. És ha te hívnál el valakit?
2015. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem a bulizástól érzed jól magad és ezért rossz baráti körbe keveredtél. Próbálj meg olyan emberekkel barátkozni akiknek hasonló gondolkodásuk van, mint neked, hidd el nem te vagy az egyetlen. Én is hasonló beállítottságú vagyok, soha nem megyek bulizni mert én nem azt tartom szórakoztatónak. A barátaim ezt elfogadták, ebből a témából kivontak és semmi bajuk nincs ezzel. Ha igazi barátaid vannak akkor ők nem fognak eltávolodni tőled egy ilyen dolog miatt. 17/L
2015. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 évesen én sem buliztam kb 20 évesen kezdtem. Nem maradtál le semmiről, és max nem a te társaságod az akikről azt hiszed hogy az. :)
2015. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!