Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavar annyira másokat,...

Miért zavar annyira másokat, hogy éppen pont nincs barátnője valakinek?

Figyelt kérdés
Ennyire borzalmas dolog, hogy valakinek épp nincs párkapcsolata huszonévesen, mert semmi ideje ilyesmire az egész napos tanulás és a munka miatt? Miért kell ezért elkárhoztatni valakit?

2015. okt. 29. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Én nem elkárhioztatnálak, de ha rabszolgasort választod boldogság helyett saját sarad. Én nem küldenék rá még egy fél lapát rosszlétet csak iszonyat módon sajnálnálak ahogy sajnállak is.

"semmi ideje ilyesmire az egész napos tanulás és a munka miatt"

Happines > Being slave

2015. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha el kell végezni az egyetemet, akkor el kell végezni az egyetemet. Ez nem rabszolgasor, hanem a jövőbe fektetés. S arról sem tehet senki, hogy csóró családból származik.


Miért baj az, hogy valaki 1-2 évet kicsit facér, hogy később sokkal jobb legyen neki az élete?

2015. okt. 29. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Szerintem nem tragédia és nem is zavar.

Szerintem azok lovagolnak ezen, akik az életben csak annyit tudtak elérni, felmutatni, hogy van valakijük. Akivel nem biztos, hogy boldogok, de elmondhatják, hogy nekem márpedig van valakit.

2015. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem előbb a tanulás, karrierépítés a fontos. Tegyük fel elvégzed a gimnáziumot de van egy naagy szerelmed..mint tudjuk semmi sem tart örökké, ha esetleg vége akkor mit csinálsz? Egy érettségivel nem állsz meg a saját lábadon.

Ne törődj másokkal, a te élted.

2015. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*életed :)
2015. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiket zavar? A lényegre nem térsz ki. Évfolyamtársakat, akik saját rettegésüket projektálják beléd? Ha nem érzed különösebb hiányát az életedben, nem baj. Érdemes azért figyelni ha nem is konkrétan az ilyen hangokra, de nyitott szemmel járni, mert az évek hajlamosak hamar elszaladni, amit már csak utólag tud konstatálni az ember. Az önbecsapás hibájába se ess, hogy megokolod a napi teendőkkel a dolgot.
2015. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pedig elég sok az egyedülálló, nekem sincs senkim 34 évesen, de sose kérdik, miért nincs már nőd?
2015. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig imádnak beszólni annak aki MÁS jelen esetben nincs b nője.

Elmondanám jó pár ember van így csak nincs a homlokukra írva. Ja és ott van az irigység h neked (nekünk) van önálló magánéletünk nem kell kompromisszumokat kötni.

Pláne ha van saját lakás. (és tudom h most pokolra fognak küldeni) Tudod mennyi nő utazik erre ?


Az ilyenekből szokott lenne a HUPPPSZ becsúszott a gyerek és mint jogban némiképp jártas ember elmondanám neked h az ilyenekből van az anyának nincs hová mennie R-GO elveszi a bíróság a TE lakásod és a csaj marad ott a gyerekkel. Nem nagy öröm. Jó pár embert tudnék mutatni aki ezért lett hajléktalan. Te ne tartozz közéjük.


Ha meg szex kell az őskor óta van erre egy iparág szóval... nem kell felesleges köröket fuss.

Szerintem kár ilyenre pazarolni a drága időd pláne ha gyereket se akarsz (mint én).

Szóval barátom nézz utána annak h MGTOW ráfogsz jönni h nem vagy egyedül.


De itt van ez is

https://www.youtube.com/watch?v=MlVt-j-6_vY


Na éld úgy az életed ahogy neked jó.

Felesleges ilyennel törődni :D Annyi más dologgal lehet foglalkozni.

2015. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, 26 évesen végeztem az egyetemen, utánna 2 évet Londonban dolgoztam, egy éve pedig már itthon dolgozom. Volt osztálytársaim szövegeltek kicsit osztálytalálkozón, hogy még nem vagyok nős, nincs gyerek, csak egy párhetes barátnőm van. Tudni kell, hogy a gimis osztályomból csak én mentem egyetemre, többiek ilyen gyorstalpalót, okj-s dolgokat végeztek. Nagyrészük már családos, van gyerek, élnek a szülők nyakán, közmunkán vannak vagy gyárban melóznak havi 80 000-ért, esetleg segélyt kapnak, családot persze el kell tartani. Persze az irigység megvan mert egy 2008-as 525-ös BMW-vel mentem oda. Ezt látva szerintem semmiről nem késtem még le. Én úgy vagyok vele, hogy először megteremtem az alapot, kocsi már van, 15 000 000 ft-os lakáshitelből még 3 000 000 ft hátra van, jól keresek (havi 500 000 ft felett), aminek a 80%-át betörlesztem a hitelbe (400 000 ft-ot havonta) hogy hamarabb lejárjon és ne 20 évig húzzam. Kb másfél év múlva már hitelmentes lakásom lesz, jól fizető munkával, nem kell a törlesztőt fizetni, szóval már egyenesben leszek, onnan kezdve már jöhet a komoly párkapcsolat majd.
2015. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mert erre a kérdésre valamennyire érzékeny vagy és szeretnek piszkálni, tőlem nem szokták kérdezni, miért nincs párom, és nem is hiányzik.
2017. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!