Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha nemsoká 18 éves...

Az baj ha nemsoká 18 éves leszek itthon töltöm a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Olyan embereket kérdezek akiknek vannak barátaik.


Sosem voltam szilveszteri buliban.


Sőt semmilyenben.


Lassan 18 évesen minden nap itthon vagyok.


2015. nov. 3. 17:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%

Nekem sincsenek.

Én is ismerkednék.

Szoboszlóról.

2015. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
19 vagyok, de még én sem voltam, és nem is áll szándékomban elmenni. Hacsak nem valami lanparty lesz
2015. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Firedoom ***** válasza:

Az elozo szilveszter volt az első amit nem itthon töltöttem. Elmentem egy barátomhoz, beszélgettünk, vizipipaztunk, kockultunk, animeztunk, curryt sütöttünk vacsorára. Ennel többé nem is akarok szemely szerint. Este ott aludtam es reggel jottem haza. Hasonlo osszeroffeneseket lehet csinalni szinte barmikor.

18/f

2015. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha felteszed a kérdést akkor nyilván az.
2015. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én először, ha jól emlékszem 19 évesen voltam buliban. Viszont azóta se repetáztam.


22/F

2015. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mármint szilveszteri buliban.

12-esként buliztam először.

(5-ös voltam.)

2015. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2-es, hol laksz? :D

Viszek lan kábelt.

19F

2015. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Ha azert nem mesz sehova, mert nincs ra igenyed, es jobban szeretsz otthon lenni, illetve nincs igenyed tarsasagra, akkor miert lenne baj.


Ha viszont vagynal ra, es mennel, akkor bizony baj, es megoldast kellene keresned.

2015. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj.

Én voltam már mindenhol, buliban, rokonoknál, családi körben, házibulin, szórakozóhelyen.

Voltam már egyedül is otthon. Hívtak, de nem volt kedvem pont aznap bulizni. Van, aki mondta, hogy ez gáz. De nem érdekelt :)

2015. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Régebben én is otthon töltöttem. Amikor el tudtam menni valakivel valahova, érezhetően jobb volt. Ha te otthon érzed jól magad, akkor nem baj.
2015. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!