Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova menjek? Hogyan szerezzek...

Hova menjek? Hogyan szerezzek barátokat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, az egész életemet barátok nélkül töltöttem. Illetve egy barátnőm van már első osztályos korom óta, de már vele se olyan jó mint régen, mindketten sokat változtunk. Rajta kívül tényleg nincs egy szem barátom sem. Pedig olyan jó lenne néha megismerni új embereket, eltölteni valakivel néhány órácskát, beszélgetni és szórakozni. Egy kis városban lakom, a környéken csak falvak vannak, ott vannak velem egykorúak de nem tudok hozzájuk közeledni mert közös kapcsolat sincs. 2 éve van egy kapcsolatom egy falusi fiúval de neki se nagyon vannak ilyen barátai, szóval általa se tudok újakat szerezni, vele se járok sehova mert sokat dolgozik és nincs rá ideje meg energiája.

Sose vágytam igazából arra, hogy bulizni menjek de mostanság szeretnék elmenni csak úgy valahová. Bár mivel nincsenek barátaim, nem valószínű, hogy találnék újakat mert mindenki megy valakivel és a saját körükben elvannak. Nem kell sok, elég lenne egy is akivel tényleg jól kijövök. Szerintetek mit csináljak?


Szánalmas kérdés, de nem jut eszembe jobb :D


2015. nov. 11. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz pontosan??
2015. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 leszek,nekem sincsenek barátaim,mert nehezen ismerkedek,illetve nem járok sehova,talán azért is mert nincs kivel. Barátom van,de az ő barátai meg nem bírnak engem,mert visszahúzódó vagyok. De ha van kedved dumálni akkor írhatsz:)
2015. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!