Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj hogy nem vagyok olyan...

Baj hogy nem vagyok olyan mint a többi lány? Ez befolyásolhatja a jövőben bármit is?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok gimnazista. Nem sok barátnőm van, akikkel tartom a kapcsolatot azok is az osztályomba járnak (2 lány). Valamiért soha nem tudtam beilleszkedni a lányok közé, sokszor kibeszélnek, alsóbb rendűként kezelnek. Nem barátkoznak velem pedig nem vagyok se csúnya se rosszul öltözött, adok magamra, kedves vagyok, segítőkész, vicces. Mit csinálok rosszul? Ez befolyásolhatja a jövőben a társasági életemet, munkahelyen vagy bárhol hogy nem akarnak velem barátkozni? Min változtassak?
2015. nov. 17. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia nekem is ugyan ez volt az érettségiig! Lesza**am! Nem szerettem az osztályomba járni, 2-3 emberrel beszélgettem egész 4 év alatt, túlzottan nem érdekelt! Mi az oka? Nem tetszettem a többieknek valamiért! Ugyan olyan ember vagyok még mindig és rengeteg baráttal!
2015. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is sok barátom lesz érettségi után ha tovább megyek tanulni :)
2015. nov. 17. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Akiknek igazán fontos leszel azok ott lesznek melletted ,úgyhogy ne mennyiségben mérd a barátokat hanem minőségben.

És kitartás ,megleled majd a boldogságot.

Valamint Sok sikert az érettségihez és a továbbtanuláshoz.

2015. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. nov. 17. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!