Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem érti a poént?

Nem érti a poént?

Figyelt kérdés
Van egy gyökér osztálytársunk, aki nagyon fárasztó és mindig mondja a kocka poénjait meg idegesítő, meg verekszik mint egy ovis és szinte az összes tanárt is idegesíti, de van egy tanárunk, aki tök normális és imádja azt a gyereket, mindig nevet a viccein, pedig tényleg nagyon rosszakat mond és mindig dumálgat vele óra végén, de tipikus olyan gyerek, aki benyal a tanárnak...És mi meg , amikor hülyéskedünk valamin és a többi tanár is nevet velünk meg ők is szórakoznka, de az az egy tanár nem, és nem tudom hogy nem érti a vicceket, csak az ilyen kocka poénokat.
2015. nov. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ők a különlegesek, ti meg a tömegtermelt átlag.
2015. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha hallanád a poénjait nem ezt mondanád. Tudom hogy ez most úgy tűnik mintha leszólnám őket meg tömeg vagyok, de ők tényleg nem viccesek, tipikus fárasztó poénokat mondanak, amik nem is viccesek meg úgy verekszenek mint az ovisok órán is.
2015. nov. 19. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a tanár is ilyen különc volt gyerekkorában, vagy még most is az és őt is gyökérnek tartották a többiek, most pedig magára ismert ebben az osztálytársatokban.
2015. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na akkor mndjál már egy olyan viccet amit ő mond.
2015. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de mit számít ez. 5 év múlva is ez lesz a téma?
2015. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!