Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék elmenni az egyik...

Szeretnék elmenni az egyik kedvenc filmemre a moziba, de nem merek, hogy küzdhetném le a félelmem?

Figyelt kérdés
Sosem éltem társasági életet, se rendezvény, se koncert, se party, se buli, se házibuli, se lógás a városban, se csavargás, sosem. Félek a tömegtől nagyon. Legutóbb a munkaügyi központban lettem rosszul, mert nagyon sok ember volt. Egyszerüen elkap egy pánikroham, aztán vége. Viszont a filmet nagyon meg akarom nézni. Tanácsos az utolsó napokban elmenni, akkor már kevesebben vannak? 6-7 éve voltam moziba, életem során az az egy alkalom volt, de akkor is sulival mentünk. Meg kíváncsi vagyok milyen egy moziban filmet nézni.

2015. nov. 19. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd megnézed otthon, egyedül, ingyen!
2015. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mitől félsz?nem fognak mégcsak hozzád szólni se,max a kasszás
2015. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet h a leírt problémád orvosolásán kéne törni a fejed nem egy mozifilmen?
2015. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan időpontban menj, amikor mások valószínű nem érnek rá, mondjuk hétköznap az első előadásra (kora délután). Simán kifoghatsz olyan időpontot, amikor rajtad/rajtatok kívül senki más nincs a moziban.
2015. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Moziba menni egyedül nem különösebben embertpróbáló feladat, én 16 és 22 éves korom között szinte kizárólag mindig egyedül mentem moziba. Mondjuk ez nekem valamennyire szakmai gyakorlat is volt, mert a végén a filmes szakmát választottam. Engem nagyon ritkán a teltházas bemutatók zavartak, amikor nem lehetett kikerülni, hogy üljön mellettem valaki teljesen idegen ember. Idővel aztán ezt is megszoktam, később már egyáltalán nem zavart. Mondjuk az én esetem tényleg speciális, mert volt olyan időszak, amikor hetente háromszor is a moziban ültem. Moziban filmet nézni azért teljesen más élmény mint otthon, mert hiába van óriási televíziód vagy akár projektorod, egy jó moziban a látószög és a vászon mérete, a vászontól való távolság úgy van kialakítva, hogy az megközelítse az ember szeme által a valós életben befogható területet. Tehát moziban ezért lehet jobban átélni a filmeket, mivel majdnem olyan mintha a valóságban látnád a történéseket. A szociális fóbiád az már teljesen más kérdés, azzal pszichiáterhez kellene fordulnod, aki pszichoterápiával, esetleg gyógyszerekkel tudna segíteni ezen a problémádon. Megoldható, csak nem érdemes túlságosan sokáig húzni–halasztani, mert később rosszabbodhat.
2015. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem félek az emberektől, mégis moziba nem szívesen megyek egyedül, talán egyszer voltam csak összvissz mert nem akart senki jönni velem. Igen ha nyugalmat akarsz, akkor érdemes hétköznap délelőtti vetítésre menni esetleg egy kisebb moziban és nem a premier héten. De engem jobban megrémisztene egy teljesen üres sötét terem :D
2015. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!