Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismertetek már meg olyan...

Ismertetek már meg olyan embert nem kifejezetten ismerkedős oldalon, akivel a mai napig beszéltek, jó ismerősötök?

Figyelt kérdés
Nem csak a GyK-re gondolok, bárhol máshol :)

2015. nov. 29. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezen az oldalon. Szinte ugyanazt tanuljuk, aztán néha konzultálunk egymással.
2015. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen itt, tök jó haver lett, még sose találkoztunk, de 3-4 éve beszélünk rendszeresen és adunk tanácsokat egymásnak
2015. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a rekordom kb. 2 hónap :D Egy sráccal itt kezdtünk el beszélgetni Gyk-en, aztán felvettük egymást messengerre és még most is beszélgetünk. Amúgy szerintem vannak jó fej emberek ezen az oldalon csak néha nehéz megtalálni őket.:)
2015. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Jó.

2015. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Interneten ismertem meg, itt a gyikon is úgy 2 éve (más néven futottam), meg ismertem meg online játszható sakk oldalon is (elnézést a reklámozásért..a weboldal neve Sakkbarátok.hu).

Honfoglalóban is (szintén internetes játék)

2015. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem igazán, mert engem zavar ha egy jó kis beszélgetés átcsap "küldj képet, jelölj facebookon, írd meg a súlyodat, magasságodat, hajszálad átmérőjét és áruld el, hogy szűz vagy e még miközben be van kapcsolva a webkamerád" -ba. Persze túlzok, de nagyon zavar, hogy neten mindenki (akinek nem inge...) el akarja sodorni a beszélgetéseket párkeresés és ismerkedés felé.

A gyk-nak pont a névtelen eszmecsere szerintem a legnagyobb előnye :)

2015. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!