Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan köszönjek most nekik?

Hogyan köszönjek most nekik?

Figyelt kérdés

Van egy 40 körüli ismerősöm, és a felesége. én fiatal vagyok még (18) és magáztam őket. Egyik nap összefutottam a feleséggel és megkért hogy tegezzem.

Ezek után,ha látni fogom őket együtt, furán jönne ki ha hirtelen letegezném a férjét, hisz ő csak annyit érzlkelne ebből, hogy tegezem hirtelen. És nem s tudnám őt tegezni!


2015. dec. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok magázod őket,és ha felesége kijavít,hogy nyugodtan tegezheted már akkor már a férje is tudni fogja.
2015. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha lesz találka, akkor előbb kérdezd meg.Ennyi :/
2015. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tegezném a hölgyet, mert már megengedte. Férfit magáznám, de nem írtad, milyen gyakran futtok össze, kik ők az "ismerős" körön belül. Mert a pasinál attól függ. Ha csak ritkán, akkor mindenképp magázás. Ha gyakrabban, akkor előbb-utóbb esetleg megisztok együtt vmit és onnan már nem probléma egyikőtöknek sem. én kismamaként minden nap összefutok a szemben lakó öregúrral (70 éves) és annyira jókat beszélgetünk, közben azt tapasztalom, mivel az élettársával tegeződünk, ő is letegez, ill. én is őt néha...párommal is tegeződnek, szal jön magától.. Aztán sűrű bocsánatkérés és kijavítjuk. Azt hiszem, az ilyen jellegű kapcsolatban így illik. 30/L.
2015. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy köszönsz hogy csókolom, jónapot stb... szia, ekkor már fel fog tűnni a férjnek is szerintem. :)
2015. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hetente találkozunk, kivéve ha összefutunk az utcán.
2015. dec. 6. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem 80 körüli ismerősöm csinálja, na az cikibb :D. Kiskoromtól ismerem és mindig "Csókolom" és most, hogy idősebb vagyok közölte velem, hogy tegezzem, amit nem éppen viselek el. Az első válaszoló jól mondta egyébként, úgy kell tenni, mintha megszokásból köszönnél úgy, ahogy eddig is és ki fog javítani majd.
2015. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!