Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti örülnétek egy ilyen Mikulás...

Ti örülnétek egy ilyen Mikulásnak? Hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Huzunk Mikulásra, amit te ad:

- szép csomagolás, 2 naracs, 1 jófajta csokoládé, és 2 gyönyörü hajcsatt amit a kihuzott szeretett volna (és te is, hangoztattad is! bele fért volna az árba is)

Amit kapsz:

- a mérethez kicsike csomagolás, de ahoz mérten szépen megcsinálva, 1 csokimikulás, 1 jóféle csokoládé, 1 bögre amiről lekopott a zománc, és 1 hógömb aminek feljött az alja



2015. dec. 4. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajándék lónak ne nézd a fogát. Lutrik az ilyen húzzunk mikulásra dolgok. Ezt kaptad, ez van, hiába pörögsz rajta. Jövőre nem kell húzni. Egyébként, lehet, hogy nem volt annyi pénze. Másrészről meg nekem fura, hogy hangsúlyozod, hogy mit szeretnél a csomagba.
2015. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem értem, miért erőltetik a mikulás dolgokat. Általában mindig az elégedetlenség van belőle.

Hogy soha nem kapjuk vissza az árát annak amit adtunk, stb.

Ez mindig ilyen. Ha kell az a hajcsat!, akkor vedd meg magadnak, és következőnek Te is így állj hozzá a mikuláshoz.

2015. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fura, mi mindig megkérdezzük hogy esetleg minek örülnél? Mit szertnél? Még ha mástól is hogy ne jöjjön rea... Én készültem rá és kissé szrul esett. Amugy meg konkrét árat beszéltük meg, ugy hogy a "nincs pénzem rea" nem igazán illik a képbe
2015. dec. 4. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért rossz ez a húzás dolog. Általánosban kötelező volt mikuláskor és karácsonykor. Gimiben hála égnek megszavaztuk, hogy nem lesz, hanem minden évben sütöttünk valamit és filmeztünk, beszélgettünk. Sokkal jobb volt, mint a húzás. Én is kaptam hasonló csomagot, mint te, én mosolyogtam és megköszöntem. Lehet, hogy volt egy minimum összeg, de pl. aki engem húzott annak idején, annak a családjának igenis megterhelő volt az az 1500 forint, szóval lehet, hogy nekik is. Ezt kaptad kész, majd a szüleid megveszik neked azt amit szeretnél.
2015. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!