Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék megnyílni az...

Hogyan tudnék megnyílni az emberek előtt?

Figyelt kérdés

Nem szeretek társaságokba leülni, vagy beszélgetni az emberekkel, mert nehezen nyílok meg, nem tudok velük miről beszélni.

Viszont ha valakinek megnyílok, azzal simán elbeszélgetek az atomfizikáról is, de ezt általában senki nem szokta megvárni, hanem elkönyvel beképzeltnek.

20 éves lány vagyok, van 1-2 barátom, illetve egy vőlegényem, akikkel évek óta ismerjük egymást, de ez most nem is különösen a barátságkötésről szól, hanem ha pl. bekerülök egy idegen környezetbe, új munkahely, stb.

Az önbizalmammal nincs probléma, kicsit még hiúnak is tartom magam :) de az hogy leüljek valakivel arról beszélgetni, hogy milyen filmeket szeretek, az nem megy.


Mit lehet ezzel csinálni? Pszichológus segíthet?


2015. dec. 7. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Ismeretlenekkel, akikkel nincs közös téma, ritkán beszélgetek, csak ha ők kezdeményeznek. Nincs miről.

Viszont ha valaki oda jön beszélgetni, szívesen beszélgetek vele (nyilván nem bármiről)

Engem is félre ismernek ez miatt mindig, hogy el vagyok magamban, beképzelt vagyok vagy bármi, pedig pont nem vagyok beképzelt.

De nekem jó ez így.

22F

2015. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnyílni? Tedd szét a lábad vagy nyisd tágra a szád.
2015. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
össze hordtál itt több mondat sületlenséget. van önbizalmad, még hiú is vagy, de beszélni már nem mersz. nem mersz társaságba menni és tele vagy gátlásokkal. azt képzeled, hogy beképzeltnek tartanak. mondta ezt már valaki? 20 éves vagy és olyanokat írsz, mint egy 15 éves kamasz. keress egy pszichológust, lesz dolga veled.
2015. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
neked max. egód van nem önbizalmad. utolsó voltam
2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!