Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki segítsen létszi (? ) 15/L

Valaki segítsen létszi (? ) 15/L

Figyelt kérdés

A koliban az a feladat, hogy húzni kellett egy személyt a szobatársaim közül és a húzott személyről kell pár sort írni.

A helyzet az hogy én még csak kilenceedikes vagyok és egy 12.-es végzőst húztam. Együtt olyanok vagyunk mint egy 18éves és egy érte rajongó 8éves :D sajna nem tudok jól fogalmazni és egy aranyos szöveget szeretnék mert nem szeretnék beégni. :(


Pár dolog róla: lány, okos, sokat tanul, aranyos, szeretetre méltó, sokat játszik egy virágos és méhecskés játékkal, rocker, 1órát gyalofoltunk a sötétben hogy 10percet hintázhassunk (ő ült a baba hintába), képes késő délután lemenni a városba csipszért, sokat kockul...nem tudom mi kéne még.

Előre is köszönöm a segítséget. :)



2015. dec. 7. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ird le azt, amit ide irtál, szerintem ez is elég aranyos :D Babahinta XD
2015. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"lány, ... képes késő délután lemenni a városba csipszért, sokat kockul...nem tudom mi kéne még."


facebook profil + telefonszám!

2015. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az én fogalmazó képességem nagyon ratyi...kissebbségi komplexusom van. Szeretnék egy tényleg aranyos szöveget. Csak 154cm és picinek hív hogy piszkáljon xD eléggé jó az átlagom és nagyok az elvárások a többiek részéről.
2015. dec. 7. 21:01
 4/14 A kérdező kommentje:

Óh, azt el is felejtettem hogy szeret a poummal játszani. Mondtam neki hogy kezdjen valamit az autóval, rábízom hogy mit. Befestette pirosra és elkezdte ébekelni, hogy porse szerelem száguldás xD

Meg valamikor beteg volt és nem jött vissza koliba. Írtam neki fb-n hogy nekem is leromlott a közérzetem erre ő: "betegséget szórok szét, megfertőzlek mindenképp" xD (hátha segít)

2015. dec. 7. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami karácsonyi móka? Van nyomtatód? Printeld ki ezt a lapot, és olvasd fel a kommentjeidet, meg akár a válaszokat is - megadom neked a szerzői engedélyt az enyémre. :)
2015. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ötlete a legjobb, én is támogatom. Hajrá! :)
2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Írni kell és nem nyomtatni. Amugy is ciki lenne xD
2015. dec. 7. 22:07
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, amugy én vagyok 154cm csak a telefon "javított".
2015. dec. 7. 22:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj, istenem, akkor írd le. Természetesen javítva, hogy te vagy 154 cm. De ha még növésben vagy, írj esetleg 155-öt, hátha addigra aktuális lesz. Amúgy meg már leírtad ide (a gépelés is írás), vagy az sem mindegy, hogy kézzel írott, vagy géppel? Körülményes lányok vagytok, ti szobatársak.


"...és a húzott személyről kell pár sort írni."

Na, tessék, neked már lassan egy egész könyved lesz "Ciki Pici avagy: Szobatársam és én" címmel, már csak kiadót kell találni a GYK kérdésnek. Komolyan mondom, ha ebből nem ollózol össze valamit, akkor semmiből. Amennyire itt spontán fogalmazol, szerintem nem okozhat gondot rendesen megírni, annyira azért értesz hozzá.

2015. dec. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na sikerült megírni?:)
2015. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!