Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol/milyen helyeken lehet...

Hol/milyen helyeken lehet kedves és jófej fiúkkal összebarátkozni akikkel lehet videojátékokat játszani?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok akik kedvesek és nem swag pávák. általában milyen helyeken lehet találkozni velük? mert a gimiben nem igazán tudok ilyeneket találni és nem vagyok nagy ismerkedős, 100 hogy könnyebb úgy, hogy nem egy gimibe járnék velük. de nem tudom hol lehetne ilyen emberekkel összebarátkozni. ilyen playit-re meg hasonlókra nem tudok elmenni, és ott gondolom nagy csoportokban lennének, olyan érdekelne, ahol csak úgy el lehet kezdeni barátkozni

tudom furcsa a kérdés, de mint már említettem, nem igazán vagyok nagyon barátkozós féle, szóval nekem ez új, és nem tudom mit tegyek, ha gimin kívüli barátokat szeretnék szerezni


2015. dec. 9. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd be, hogy lány vagy aki szeret videójátékokat játszani, le fog fagyni a géped annyi üzenetet kapsz 10 perc alatt.
2015. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

xDDDDD

mondjuk igazából arra értettem hogy a neten kívül, élőben hol lehet ilyen emberekbe belebotlani.:D

2015. dec. 9. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel ezt a pólót és menj ki vele az utcára, boltba, játékboltokba, és viríts ott, hátha valaki leszólít.

[link]

2015. dec. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdj el wowozni, vagy valami online játékot játszani...

ott elég sok olyan srác van akik szeretnek videó játékokkal játszani :D


22F

2015. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig neten a legegyszerűbb, bármi online játékot játszol, lehet ismerkedni :D
2015. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak az internetet tudom javasolni. Élőben ha a környezetedben nincs senki, és nem tudsz/akarsz eljárni különféle helyekre, sajnos a vak szerencse az egyetlen esélyed.

(Azt viszont nem mondanám hogy az elsőnek igaza van, én legalábbis nem találkoztam még ilyen heves reakciókkal :P)

2015. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3-as xDDDD persze:D

köszönöm a válaszokat!:)

2015. dec. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!