Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van az hogy nekem soha...

Miert van az hogy nekem soha semmi nem jon ossze?

Figyelt kérdés
Soha semmi nem jon ossze amit el tervezek, mindig valami keresztbe jon. Nincs egy normalis parkapcsoaltom. Ha van is baratom az vagy nem vesz komolyan es atver, vagy csak kihasznalnak, pedig nem vagyok egy csunya lany es megis. Szinte barataim sincsenek, az ossze csak kamu es annak orulnek ha nekem nem jon ossze valami. Es van meg sok apro dolog amik nem jonnek ossze soha. Ilyen szerencsetlen maradok orokre. Mar csak annyit mondok, hogy megszoktam. Miert vagyok ilyen szerencsetlen? Miert buntet az elet ? Miert nem lehetek en is boldog?

2015. dec. 12. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer majd te is leszel boldog hídd el!
2015. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En mar nem hiszek benne. Ennel meg a halal is jobb lenne. Legszivesebben el tunnek innen.
2015. dec. 12. 15:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell tokeletes elet, nem akarok gyonyoru lenni, vagy millio baratot szerezni, hanem egy kicsit boldog szeretnek lenni.
2015. dec. 12. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindig van miért élned!
2015. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátaid, barátnőid vannak?
2015. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy semmi nem jön össze. Csak nem tartod őket annyira fontosan v jónak h annak tekintsd. Nem ugy egy rossz dolgot ha történik azokat egyből megjegyzed és sorolod magadban ezzel magadat ostorozva ami nagyon nem jó. Mert egy ponton be fogsz sokalni és kicsinál belülről. Biztos hogy nem vagy szerencsétlen és az is h nem büntet az élet csak te így fogod fel és saját magadat bünteted. Boldog lehetsz de ehhez a kulcsot magadban kell megtalálnod.
2015. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet sz@r, a legtöbb ember számára legalább is csak egy nagy százalékuknál van mindig valami amiben sikert érnek el, boldoggá teszi őket, de van az a kisebb részük (mint te vagy én) akinek csak kínlódás az élet mert semmi jó, örömteli, sikeres sincs benne. Legtöbb esetben ebből nincs kiút, sem azzal hogy az ember várja a csodát, sem azzal hogy bemeséli magának hogy az élhetetlen élet mégis csak jó. Egyetlen kockázatos ámde sikerrel kecsegtető megoldás lehetséges ha, az ember teljesen megváltoztatja az életét, azaz mondhatjuk új életet kezd lehetőleg egy másik városba (bár én másik országot preferálom mert akkor még az emberek is mások lesznek).

Nálam az elhatározás 100%-os, de a kivitelezés még gyerekcipőben jár...

2015. dec. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!