Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok titeket mi fog meg...

NagyTibirka kérdése:

Lányok titeket mi fog meg igazán 1 fiúban, mi az amiért bele szerettek, vagy egykor beleszerettetek a párotokba?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Első ránézésre az arca és a szeme. Ha elkezdünk beszélgetni akkor a humora, az élethez való pozitív hozzáállása és az intelligenciája. Ha szomorú vagyok felvidít, ha félek bátorít. Mindig meglep valami aprósággal, nem csak tárgyi dologra gondolok, hanem gesztusokra, pl. elém jön az edzésre, este csinál nekem forró fürdőt vagy megmaszíroz. Persze ez oda-vissza működik. Én 20 vagyok a párom 31.
2015. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A szem a legfontosabb


2. UTána az esze

2015. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

- intelligencia

-tehetség

-imádom, ha egy fiú csillogó szemekkel, lelkesen tud beszélni a hobbijáról. nem bírom, ha valakinek nincs hobbija, és semmi iránt se tud lelkesedni, minden mindegy.

2015. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a keze
2015. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Belsőleg : humor, intelligencia, udvariasság, törődés, kisugárzás. Külsőleg: szem, kéz, mosoly, haj :)
2015. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hát nálam ez változó. Ha valakit kedvelek, akkor nem érdekel mennyire helyes stb... Pl aki most tetszik annak nagyon szép a mosolya és gyönyörű barna szemei vannak. Viszont elég vékony és vagy 30 cm-el magasabb nálam.

Ha az utcán nézem meg a fiúkat, akkor szeretem a barna hajú, szép szemű, jó stílusú(nem páva stb...) fiúkat

2015. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hangja, a keze, a haja:"D Nem az ilyen ecsethajakra gondolok, de szeretem ha oldalt fel van nyírva vagy kicsit rövidebb, mint felül. Na meg a szőkék:D Őket imádom <3


17L

2016. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!