Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék társaságban...

Hogy tudnék társaságban jobban beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha ketten vagyunk valakivel,akkor többnyire semmi baj,de ha már minimum hárman vagyunk,akkor én csöndben maradok, mintha tévéznék. Régen nem is zavart soha,figyeltem mit beszélgetnek és kész,de ma már tök ciki ott állni némán.

2015. dec. 21. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is figyelő típus vagyok, jobban érdekelnek a emberek, a különféle személyiségek, mint maga a beszédtéma.


Szerintem elhatározás kérdése, hogy kikapcsolj a "tévézés" programból és egy-két témához hozzászólj. Gondolom nem várják tőled, hogy sokat beszélj, főleg, ha ismernek.

2015. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok
2015. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, sőt ha már többen vagyunk egy helyiségben és valaki beköszön, akkor már vissza sem köszönök, mert a többiek úgy is megteszik helyettem :D
2015. dec. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz valamint hozzád. Ezzel én is így vagyok. De azért néha-néha biztos akad valami olyan téma is amihez hozzá tudsz szólni. Ha ismerős körben vagy, nem baj, mert tudják, hogy ilyen vagy. (csöndesebb) Ha ismeretlenek is vannak abban az esetben tényleg ciki. Keresd a hasonlóan csöndesebb társaságot
2015. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Fúúú végre a mozizósok mekkája :D Velem is ez a helyzet XD

Bár én csak akkor vagyok ilyen ha nem szimpi a 3. személy vagy ha látom hogy nem vonnak bele a beszélgetésbe pl nem néznek rám közben vagy nem kérdezik meg a véleményem. Akkor háttérbe vonulok...van h ott hagyom a másik 2 vagy x embert mert úgy érzem tök ciki ha csak bámulom őket...mindig olyanhoz megyek oda akin látom hogy egyedül van , akkor tuti én is szóhoz tudok jutni :P

2016. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!